Wpis z mikrobloga

Obejrzałem trailer Gwiezdnych Wojen, potem rzuciłem okiem na wypowiedzi i zacząłem się zastanawiać.
Czemu w obecnych czasach jest tyle psujów próbujących oszpecić kulturę / filmy które znamy i dla czego?

Próbując znaleźć odpowiedź na powyższe pytanie trafiłem na ciekawą teorię którą chcę się z wami podzielić:

https://www.wykop.pl/link/4898279/indiana-jones-zostanie-kobieta/

Zanim mnie #!$%@?, że was wołam.
Wasze komentarze w wykopie o trailerze GW wydały mi się najciekawsze, adekwatne do sytuacji lub też trafiające w moją nutkę humorystyczną. ¯\_(ツ)_/¯
@madmanzmc: @djtartini1 @Sail_and_boats @retoxer @Nedkely @Nedkely @hlavni_nadrazi @KapitanSoS @dr_gorasul
Może trafię w wasze gusta i będziecie zainteresowani powyższym wykopem (tym bardziej, że on też adresuje problem w Star Wars).
Jak nie to trudno. Nie będę więcej przeszkadzać.

Miłej nocki i bawcie się dobrze :)

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlaszGordon: flasz dzięki za wywołanie. Niestety muszę się z Tobą zgodzić, że z pięknych serii robią poprawne polityczynie gówno jakie obowiązuje. Kiedyś obiecałem sobie ze pójdę do kina na każde nowe GW. Nie byłem na żadnych
A jak Indii zostanie babą to będzie koniec końców starych pięknych serii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FlaszGordon: to tak jak z grami nowe czasy nowe gry i nowe pokolenie. Co z tego ze Fallout 1 i 2 dla wiekszosci to swietosc skoro oststnia gra to kupa przy takiej potedze marki. Nowy Wolfenstein czy Doom mnie nie wkrecil a probowalem, wole odpalic stare czesci. Sw traci vo gier nie ma z nimi... Kiedys multum dzis chyba tylko 2 sa - battlefront j battlefront 2 :p
  • Odpowiedz