Wpis z mikrobloga

#pubg #gry #pcmasterrace

Czy #escapefromtarkov to kolejna gra typu wieczna beta, aż ruscy się zwiną i będzie strona 404?

Czy gra jest źle zbalansowana i nie można się wybić(zrobić podstawowych misji), bo na tym punkcie ekstrakcji gracze z super sprzętem z nudów wybijają noobów, gdyż nie ma segregowania graczy wg inventory?

Czy gra jest mega trudna? jak porównujecie trudność samej walki do takiego PUBG czy #rainbowsix , ile w tym skilla w szybkim strzelaniu jak w zwykłym FPSie, a ile skilla typu MMO/CRPG, gdzie operujemy sprzętem jak buffami/perkami?

Czy gra ma trudną metę/ próg wejścia do nauki dla początkujących?

Jak na chwilę obecną oceniacie stan gry, kierunek w którym idzie i czy ta gra ma przyszłość?

Czy warto kupować wersję standard z najmniejszym inventory za 150zł? Warto dopłacać do następnej wersji?

Czy gra ma syndrom coopa? Czyli ze znajomymi(których nie mam) jest o wiele lepsza?

Przepraszam za te spytki, ale bardzo mało zarabiam i muszę uważnie wybierać gry w które inwestuję, Rainbow SIx Siege się kurzy na Steamie, bo jestem za wolny, w PUBG gram, ale to taka stresująca gra, że czasem za dużo adrenaliny, w ARMA za dużo papraniny z modami, za mało miejsca na dysku;)

Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #pubg #gry #pcmasterrace 

Czy #escapefromtarkov to kolejna g...

źródło: comment_tdtd1wXJRAxSrut2YeeduYaYgatjv59t.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@epll: dzięki, widzę jest spora grupa fanbojów na YT, trudno o obiektywne opinie, trzeba się mocno przekopywać przez komentarze by coś sensownego wyczytać, szkoda, bo sam pomysł ok< ale widać ze balans skopany na maxa i to już chyba z 3 rok się ciągnie.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Grałem maniakalnie z 2/3 miesiące aż się wypaliłem. Ale po kolei.

Straciłem kilkaset godzin na "hardcore" shootery takie jak DayZ i Rust. Oprócz tego pykałem w PUBG, battlefieldy i inne takie. EFT określiłbym jako ich hybrydę.

Trudne toto jest NIESAMOWICIE! Opanowanie mechanik do perfekcji, drobnych detali, wiedzy o sprzęcie jaki znajdujesz w trakcie gry i sposobie jego użycia pochłonie naprawdę dużo czasu. Ale na tym polega największa przyjemność tej gry.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: to nie jest gra, która kiedykolwiek będzie w pełni zabalansowana jeżeli będzie się trzymać swojego opisu na stronie.

Co do samego EFT - @borruta wyczerpał temat. wszystko co można powiedzieć powiedział. Mi wybiło >1000h w EFT w tym miesiącu.

Aktualnie BSG popie**** z questami w głownymi line zanim wprowadzili poboczny i mam trochę focha ale i tak gram. Bo ta gra uzależnia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w PUBG gram, ale to taka stresująca gra, że czasem za dużo adrenaliny


@RabarbarDwurolexowy: hmm, PUBG to pikuś przy tym co jest w EFT. W tarkovie jak ktoś Cię sprzątnie i zabierze twój gear to nie masz sposobu, żeby go odzyskać. Ta super spluwa, na którą zbierałeś 2 tygodnie? Jeden błąd na raidzie i już jej nie masz :D Trudna i wymagająca gra, ale też dające masę emocji - i tych
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Większość już napisała co i jak ja dodam od siebie że albo te grę pokochasz albo znienawidzisz. :)
Jest trudna w chooj :) ale mnie wciągła cholernie.
Co do wersji bo chyba nikt na to jedynie nie odpowiedział to albo podstawka albo EOD pośrednich nie opłaca się kupować.
  • Odpowiedz
Wszystkie gry które wymieniłeś Tarkow bbije na łeb w przedbiegach, balans miedzy duzymi mapami zagęszczeniem graczy jest idealny. Gra ma mnóstwo smaczków, technik jak do czegoś podejść, ja grma na bieda wersji za 150zł i nie dałbym wiecej generalnie :) ze wszystkim sie pomiescisz umiejetnie najbiedniejszej wersji.

@RabarbarDwurolexowy:
  • Odpowiedz
@isInteger: NIe nie grałem z Tobą w world of tanks xD zależy kto czego szuka, moim zdaniem balans miedzy #!$%@? i taktycznym szczelaniem jest ideolo. Każdy ma inne podejście nie będę dywagował z Tobą zę "A JA WOLE ZABIĆ 1000 GRACZY NIŻ 3" no i trudno, mi w tej grze sprawia przyjemność zabicie 3 graczy.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy Gram w tarkova od ponad roku i szczerze, z ręką na sercu żadna inna gra poza Arma i stalkerem mnie tak nie wciągnęła. Mogę odpowiedzieć o wszystkim, czego chciałbyś się dowiedzieć ale musiałbyś poczekać aż wrócę z pracy
  • Odpowiedz