Wpis z mikrobloga

@puzno @Obronca_moralnosci akurat najwięcej kodu ona napisała i to ona jako jedyna pracowała nad projektem od początku. I będzie dalej pracować. Wystarczy troche poczytać by sie dowiedzieć, a nie marszczyć z nerwów stulejke by za wszelką cenę i jak najszybciej przedstawić ją w złym świetle zanim inni skumają kto to w ogóle jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: może przeczytałem kilka nieprawdziwych newsów, ale faktem jest dyskryminacja mężczyzn w IT. Koleżanka ze studiów ma nikłe umiejętności w porównaniu do mnie, a wygrywa konkurs za konkursem gigantów IT, bo to konkursy tylko dla kobiet.
  • Odpowiedz
@puzno: Poprawka:

Kiedy kolega scommitował framework i dane testowe, ale na twoje nieszczęście nie masz benis więc wszyscy uznają że to on odwalił robotę.

Nie musisz dziękować.
  • Odpowiedz
@puzno po prostu nic co mowisz sie nie klei. Najpierw wyskakujesz jako kolejny wykopek na mirko z jakąś dziwną teorią że kobieta jest wywyższana a tak naprawde nie ona odwaliła największą robotę, co jest bzdurą. Potem mówisz o swojej koleżance która umiała mniej od Ciebie i wygrywała konkursy dla kobiet i gdybyś Ty mógł uczestniczyć w tym konkursie to byś wygrał xD a na sam koniec mówisz że w branży panuje dyskryminacja,
  • Odpowiedz
po prostu nic co mowisz sie nie klei. Najpierw wyskakujesz jako kolejny wykopek na mirko z jakąś dziwną teorią że kobieta jest wywyższana a tak naprawde nie ona odwaliła największą robotę


@PomidorovaLova: już szybciej powiedziałem, że jeśli jest to prawda to przepraszam, przeczytałem 3 razy że tak było, że 90% kodu to ktoś inny

Potem mówisz o swojej koleżance która umiała mniej od Ciebie i wygrywała konkursy dla kobiet i gdybyś
  • Odpowiedz