Wpis z mikrobloga

@Posejdos Satel chyba kiedyś korzystał z modułów GSM firmy simcom, najpewniej SIM900.
W necie jest dokumentacja z komendami AT które wysyłasz po interfejsie szeregowym.
@Bomboniusz1986: możesz zostawić sobie trafo z obudowy, będzie działać bez problemu. No chyba, że masz po prostu większą instalację, z większą ilością sygnalizatorów, to wtedy warto te 60V użyć, to jest akurat jasne bo jak kojarzę, bawisz się w takie rzeczy na bieżąco :) Zapas też może przydać się w przyszłości.
@fonex_pl amatorsko raczej, takie hobby można powiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º) pytam się bo aktualnie siedzi u mnie versa 10 z trafo 40VA i mam zamiar w przyszłości zmienić ją na integre128, na tą chwilę muszę kupić obudowę, która mi jest i tak potrzebna do okablowania pobliskiego budynku(muszę tam zainstalować aku, zasilacz buforowy aps412, ekspander i kilka czujek-wszystko magistralowo podłączone z versą). Plan na tą chwilę, kupić obudowę
@Bomboniusz1986: ambitne plany ( ͡° ͜ʖ ͡°) podziwiam, działaj śmiało. Mamy wszystko co Pulsar produkuje, natomiast co do akumulatorów to Alarmtec / Europower. Ceny zależą od potrzeb - tańszy po prostu jest mniej żywotniejszy :) Natomiast do Łomży to CI jedynie wysyłkowo możemy ogarnąć sprzęt ( ͡° ʖ̯ ͡°)