Wpis z mikrobloga

potwórze się ale.. mi chodzi od początku o to, że media przedstawiają sprawę jakoby ona sama stała za tym algorytmem a była po prostu częścią większego teamu, który go zrobił. Taka gloryfikacja jednej osoby tylko ze względu na jej płeć jest złe i robi tej kobiecie więcej szkody niż pożytku
  • Odpowiedz
@stefan8800: wklejam komentarz w którym się odnoszę do użycia słowa sam, tbh nie wiedziałem, że ten wpis będzie takim dużym dealem i nie przywiązywałem gigantycznej wagi do poprawnej polszczyzny przez co składniowo się jebłem co mogło zasugerować coś czego nie chciałem przekazać:
https://www.wykop.pl/wpis/40365015/#comment-141940571

Ah, czaje o co ci chodzi, nigdzie nie chciałem zasugerować, że sama zaprojektowała algorytm, że jako jedyna osoba, która nad tym siedziała.
Polski język trudny język i możliwe, że składniowo źle skonstruowałem zdanie, przez co tak wyszło, za co sorka. Nawet nie wiem jak to logicznie teraz wytłumaczyć, żeby było wiadomo o co mi chodzi więc wkleję jakie są inne użycia zaimka sam z PWN żeby nie było, że chodziło mi o samodzielność
  • Odpowiedz