Wpis z mikrobloga

Stłuczka nie z mojej winy, sprawca ubezpieczony w Ergo Hestia,szkoda całkowita, po dwóch tygodniach przyjeżdża do mnie od ubezpieczyciela jakiś facet, pyta o przebieg zdarzenia po czym najpierw wmawia mi, że sprawca musiał mnie specjalnie uderzyć lub się ścigaliśmy bo nikt nikogo na prostej drodze w tył nie uderza...

Mówię gościowi jak było a on do mnie że sprawca sprzedał gdzieś to auto i on nie może go znaleźć, twierdzi że mnie „dojedzie” i będę miał prze****ne i to mu wyglada na ustawiona stłuczkę, grozi prokuratorem, sądem i więzieniem i że nie dostane od nich z tego nawet grosza...

Dzwonił do mnie tez sprawca zdarzenia że nasyłam na niego jakiegoś gościa z Hestii i ze nakazywał mu zmienić przebieg zdarzenia, groził itp...

Brawo Hestia gratulacje w wyborze pracowników... co za tumany... Dobrze że jest świadek i dokumentacja zdjęciowa...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawcio_Racoon: Cała Hestia to jest jest firma która się urwała z kosmosu, ubezpieczyłem u nich sprzęt na wypadek zniszczenia i po tym jak telewizor spadł mi z szafki na ziemie poinformowali mnie, że to nie jest zdarzenie losowe. Pisma do rzecznika finansowego który przyznał mi racje, przesłana do nich opinia, a o oni dalej idą w zaparte, że nie. Idioci, nigdy więcej czegokolwiek z Hestii.
  • Odpowiedz
@liptonski: wiedziałem że o tym ktoś napisze, faktycznie, kluczowe znaczenie ma to kto był w firmie 20 lat temu i #!$%@? z tym, że dana polisa jest dopiero od kilku lat. Przecież ci ludzie zostali w strukturach, dalej kręcą swoje biznesy i Pan Niemiec na to pozawala, ba, dając markę ERGO do nazwy, coby też ją ubrudzić, jakby były mafinej przewały.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: #!$%@? typie, czy chcesz czy nie Hestia była biznesem mafijnym, nie stoi to w sprzeczności z tym że obecnie to ubezpieczalnia jak każda inna, ale nie próbuj wmawiać że sytuacja z lat 90. wcale nie miała miejsca.
  • Odpowiedz