Wpis z mikrobloga

Stephen King - Przebudzenie. W sumie całkiem dobra książka. Irytujące były wstawki z tytułami piosenek i nazwami zespołów - jakby to miało mieć jakiś wpływ na fabułę. Cieszę się że nie przeczytałem krótkiej recenzji na okładce bo zdradziłaby ona część fabuły która się zaczynała w 2/3 książki.

Mój ranking książek Stephena Kinga jak do tej pory:
1. Outsider
2. Przebudzenie

#ksiazki #stephenking
TrumanBurbank - Stephen King - Przebudzenie. W sumie całkiem dobra książka. Irytujące...

źródło: comment_SejfBWglinrmpVlOh3T7KZFEHfziAb3i.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@arek-niziolek: zanim dalej zaczniesz czytać Przebudzenie to się na chwilkę zatrzymaj i obejrzyj to, tak jak i ja to kiedyś widziałem przyjdzie taki moment w książce że zrozumiesz ;p
Co do Outsidera to mam wrażenie że tam akcja działa się przez cały czas, no i narracja była trzecioosobowa a nie pierwszoosobowa. Co do rozwiązania to wydaje mi się że przez całą książkę budował takie napięcie że finał mogę mu wybaczyć. Jak
  • Odpowiedz
Co do Outsidera to mam wrażenie że tam akcja działa się przez cały czas, no i narracja była trzecioosobowa a nie pierwszoosobowa. Co do rozwiązania to wydaje mi się że przez całą książkę budował takie napięcie że finał mogę mu wybaczyć. Jak skończysz Przebudzenie to zawołaj i napisz jak ci się podobało.


@TrumanBurbank: Skończyłem. Trochę zeszło, no ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trudno mi ocenić finał. Dość
  • Odpowiedz