Wpis z mikrobloga

#slowo Boże na dziś #slowo Boże z dnia #ewangelia #ewangelia na dzisiaj #bog #bog Wszechmogący
Ewangelia na dziś | „Nikt kto jest z ciała nie ucieknie przed Dniem Gniewu” Słowo Ducha Świętego

Bóg Wszechmogący mówi: „Zatem ci, którzy zostali podbici w czasie dni ostatecznych są tymi, którzy zostaną oszczędzeni i otrzymają Moje wiekuiste błogosławieństwo. To będzie jedyny dowód Mojego triumfu nad szatanem i jedyna zdobycz w Mojej bitwie z szatanem. Ta wojenna zdobycz zostanie przeze Mnie wyrwana z domeny szatana i będzie jedyną krystalizacją i owocem Mojego planu zarządzania przez sześć tysięcy lat. Ludzie ci będą pochodzić ze wszystkich narodów i wyznań, ze wszystkich miast i krajów na świecie. Będą różnych ras, będą mówić różnymi językami, będą mieć różne zwyczaje i kolor skóry; będą w każdym narodzie i wyznaniu na świecie – w każdym zakątku świata. Ostatecznie zjednoczą się, aby utworzyć kompletny rodzaj ludzki;
zgromadzenie ludzi, którego nie dosięgną siły szatana. Ci spośród ludzi, którzy nie zostaną ocaleni i podbici przeze Mnie,
przepadną w otchłani morskiej i będą trawieni przez płomienie Mojego ognia przez całą wieczność”.
wojciechas - #Słowo Boże na dziś #Słowo Boże z dnia #Ewangelia #Ewangelia na dzisiaj ...

źródło: comment_MF97Nf5AtvRoPCBt7fT7W5Ii2J50YONQ.jpg

Pobierz
  • 2