Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? zabobony. Ludzie latają w kosmos, wystrzeliwują pociski działami magnetycznymi i modyfikują genetycznie inne organizmy. Wystarczy wyjść z wózkiem na ulicę i każda stara baba, KAŻDA (i młode madki też), zaczyna #!$%@?ć o jakichś urokach i czerwonych wstążkach... "Przyczepcie czerwoną wstążkę bo chroni od uroków...". No #!$%@? nie wierzę w to co się dzieje w tym dziwnym kraju. Jak ma być normalnie jak ludzie wierzą w jakieś durne zabobony i jeszcze nimi straszą innych ludzi.
Powinni za to wysyłać na badania psychiatryczne. Nie przypuszczałem że ktoś może w to wierzyć na poważnie, sam przesądy traktuję z przymrużeniem oka ale okazuje się że ludzie z jednej strony śmieją się z dzikusów w dalekich krajach a z drugiej wierzą w takie brednie że głowa mała. #zabobony #przesady #gorzkiezale #polska #nauka #dzieci
krulwypoku_IgB6 - #!$%@? #!$%@? zabobony. Ludzie latają w kosmos, wystrzeliwują pocis...

źródło: comment_o3Aelu8ZzcQwv5oswG1JOm6NXS6w9IOZ.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
dobre pare lat temu była moda na czerwoną nitkę jako bransoletke:


@Duze_piwo: ja mam czerwoną nitkę na ręce w formie jak na zdjęciu (czyli bez wiązanej kokardki, z każdej strony jest ciągłość) od ~7 lat, ale zazwyczaj ludzie pytali się mnie czy ja mam coś wspólnego z Kabałą

nic o czarach i szczęściu nie było

a czemu noszę? nie pamiętam już tak szczerze, głupi pomysł licealistów na przerwie w liceum, żadna
dzek - > dobre pare lat temu była moda na czerwoną nitkę jako bransoletke:

@Duze_p...

źródło: comment_X0JP4xKO7cl74oTaG788eAywss2YpNJK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzek: To akurat znalezione w necie, ale rozejrzyj się po okolicy - na pewno znajdziesz wiele takich wydeptanych ścieżek jeśli słup jest nad całym chodnikiem i obok jest trawnik.
  • Odpowiedz
Ja tam wierzę w uroki. Jak jakaś stara baba się lampi na moje auto to zawsze się coś #!$%@?.

Trza szanować wiedzę ludową.


@Fermiol: i pewnie jeszcze jesteś katolikiem? xD

Najlepsze jest to, że w te głupoty wierzą gównie osoby wierzące w Boga, katolicy, a przecież wiara w zabobony jest sprzeczna z nauczaniem kościoła. Bo jak można wierzyć w jednego Boga, a jednocześnie przypisywać boskie zdolności ludziom i przedmiotom?
  • Odpowiedz