Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, czy któraś z Was posiada to cudo ze zdjęcia, albo coś podobnego? Jakie wrażenia?

Bo zamierzam sobie kupić tutaj: https://adventure-bliss.com/products/ionic-hair-brush

Jednakowoż, zastanawiam się, bo to niby trade mark, ale takich szczotek jest masa. No i ta z linka jest z shippingiem, a zależałoby mi, żeby czas dostawy był jak najkrótszy, dlatego chciałabym jednak zamówić w Polsce, albo kupić w sklepie. Cena nie jest aż tak istotna. Ta z linka to 95 zeta i za darmo wysyłka.

Oglądałam wczoraj też kilka recenzji zwykłych różowych i wygląda, że to faktycznie działa. Mam bardzo problemowe włosy. Są gęste, długie i bardzo się elektryzują. Nie mogę używać odżywek, ani żadnych produktów do pielęgnacji, bo mam alergie skórne i używam bardzo niewiele kosmetyków. Do włosów, tylko szampon nawilżający przeciwłupieżowy, żeby ich nie obciążać i nie robić skórze krzywdy.

Chciałabym, żeby moje włosy były błyszczące, ładnie się układały i przestały się elektryzować. Wygląda na to, że to jedyne wyjście ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #pytanie #rozowepaski #wlosy #pielegnacjawlosow
julianna_cebulanna - Drogie Mirabelki, czy któraś z Was posiada to cudo ze zdjęcia, a...

źródło: comment_4PjcPoJqXWk2qiTvIkW8KQFLjsinOw1L.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: Według zapewnień producenta - nie elektryzuje włosów - co potwierdzam. Natomiast zdania na pewno są podzielone. Ja skusiłam się na TT, gdy hype na tę szczotę dopiero wzrastał w Polsce - aktualnie znajdziesz mnóstwo recenzji polskich juciuberek. Jako stała użytkowniczka od wielu lat bardzo polecam. Mam wersję compact.
  • Odpowiedz