Wpis z mikrobloga

1 282 - 1 = 1 281

Tytuł: Blade runner. Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?
Autor: Philip K. Dick
Gatunek: Science Fiction
★★★★★★★★★★

Podobno do science fiction trzeba się przekonywać od klasyków. Cóż mam mówić, akurat ten przekonał. :)
Jeśli macie do polecenia jakieś książki to zbieram w komentarzach wszystko oprócz Lema (bo akurat z nim nigdy nie miałam problemu).

11 022 - 383 = 10 639
#33minuty

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania

  • 23
@Twinkle: Jak szukasz dobrego science fiction to polecam Hyperiona Dana Simonsa i kolejne części :) Książka super wciągająca i idealnie trafia w moje gusta, bo porusza wiele trudnych tematów w możliwej przyszłości (np. wiara, nieograniczony rozwój czy jednak trochę przestój itp.), większość bohaterów jest moim zdaniem bardzo ciekawie napisana, no i są bardzo fajne opisy różnych planet, roślin, zwierząt oraz technologii, które działają na wyobraźnię
@piwniczak: Heh, mi na szczęście przygoda się jeszcze nie skończyła, bo studia dużo czasu pożerają, a nawet jak nie to po powrocie bardziej wchodzi niewymagająca rozrywak (czyt. mirko, youtube xD). Jestem na końcówce 3 tomu i do tej pory jedyne z czym się nie wiem jakie mam odczucia, to to gadanie że miłość spaja wszechświat, ale może potem jakoś to rozwiną. A tak to chyba jedna z najlepszych rzeczy jakie czytałem