Wpis z mikrobloga

@groovyK: @eenki: ja jestem chyba z roku na rok coraz głupszy i starszy, albo po prostu te eventy są coraz bardziej skomplikowane i czasochłonne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tym razem chyba nie da się zdobyć wszystkiego co przewidzieli nawet grając po 15h dziennie przez te 11 dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: czyli - dostaję popsuty samolot, dostaję paczki narzędzi żeby go naprawić, ale muszę go rozłożyć, naprawić, a potem złożyć, a potem dostaję za niego kupon, a za ten kupon dostaję voucher, ale tylko na samolot, a potem znowu muszę rozłożyć, naprawić i złożyć następny samolot, za który dostaję kupon za który dostaję voucher, ale dopiero za 2 mogę wziąć Toasterwagena?

Nie wiem, czy ja się robię jakiś stary i głupi
Najlepsi gracze będą mogli złożyć maszyny o 40% szybciej! Musicie spełnić następujące założenie: być pierwszym w drużynie na koniec bitwy. Otrzymacie za to dodatkowe trofeum zawierające od 1 do 10 Zestawów naprawczych, a czasem także kupon na unikalne malowanie

Eh szkoda, że nie mam kv-220 :D. No cóż cobra king pójdzie w ruch coś czuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wysuszony: @lewymaro: @groovyK: Jakie niby 2 razy trzeba składać samolot na toster. Wystarczy przeczytać to parę razy na spokojnie w 2 językach xD Jak się chce to można olać samolot i od razu wymienić go na toster czy statek.

Pierwszy w pełni odnowiony samolot może zostać wymieniony na kupon.

Pierwszy złożony I-180S dostępny będzie jako kupon.

Kupon I-180S można wymienić na VFW lub Projekt 122bis.

Kolejne złożenia można wymienić