Wpis z mikrobloga

#100najlepszychgier 2/100

Gra: Urban Chaos

Rok wydania: 1999 (wersja PC).

Gatunek: Gra przygodowa z perspektywy trzeciej osoby.

Język w grze: Angielski.

Platformy: PC, PlayStation i Dreamcast (w wersje na konsole nie miałem przyjemności grać).

Producent: Mucky Foot Productions.

Wydawca: Eidos Interactive.

Pełną wersję gry można było znaleźć na płycie dołączonej do czasopisma: Click! 8/2004.

Aktualnie grę można zakupić na GOG.com.

===

W grze chodzi o wykonywanie różnych misji, na początku gry jest ich do wyboru tylko kilka, trzeba je przejść, by odblokować kolejne, ogółem jest ich około 20.

Urban Chaos to trochę takie GTA, można: chodzić, biegać, skakać, czołgać się, uderzać pięścią, kopać, strzelać pistoletem, dźgać nożem, podnieść z ziemi puszkę i nią rzucić, aresztować kogoś poprzez założenie kajdanek,
a nawet prowadzić samochód, sterowanie pojazdami jest do du... nie, no po prostu NIE jest to Need for Speed :D z resztą samo poruszanie się też jest dość specyficzne, kto grał, ten wie o co chodzi.

Gra nie jest jakaś świetna, sterowanie pozostawia wiele do życzenia (z czasem można do niego przywyknąć), mimo wad, polecam zagrać :)
===

Tagi powiązane #gry #grykomputerowe #retrogaming #urbanchaos
Pobierz krykoz - #100najlepszychgier 2/100

Gra: Urban Chaos

Rok wydania: 1999 (wersja P...
źródło: comment_0TpCkS35nI6vaZmRjBQgJ69pUWRob1A0.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoNAnt5: Niestety gra nie jest zbyt łatwa. Pamiętam, że też kiedyś miałem problemy z jej przejściem, ale jakoś dałem radę ukończyć wszystkie misje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoNAnt5: Pamiętam, że wiele razy podchodziłem do wielu misji, byłem zdania, że jak dali jakieś zadanie, to da się przejść, że może źle coś robię i to jest problemem, a nie sama gra.