Wpis z mikrobloga

Mirasy, kupiłem sobie Xbox 360 Jasper (jako zamiennik mojego padniętego falcona) i okazało się, że jest przerobiony RGH/JTAG. W sumie kosztował mnie mniej niż 100zł więc zastanawiam się czy do czegoś się to może przydać czy wsadzić w karton i odesłać? Piszą na forum o jakichś emulatorach ale to chyba taka zasłona dymna bo tylko piractwie, a gry na Xbox 360 to teraz taka taniocha że mam ich aż nadmiar :/

#xbox360 #rgh #piractwo
  • 13
@Gr3gor: Nie łączy się z Live, no i ponoć mogą mi za to jebnąć bana na pozostałe Xboxy w tej samej podsieci (mam jeszcze drugiego 360 i One), a do tego podłączyłem swój dysk i boję się bana. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker: to poczytaj jeszcze kiedy ostatnio jakaś 360 ka dostała bana ( ͡º ͜ʖ͡º) w PL już chyba nie da się kupić 360ki w stocku. O banie na pozostałe konsole to pierwsze słyszę, leciały na serial płyty głównej w konsoli
@piker: ja bym raczej odsyłał ew sprzedaj dalej jak nie kosztowało wiele. No teraz gry na klocka są wręcz za darmo wiec nie widzę sensu by go przerabiać, a w sumie brak dostępu do xbx live to lekka rzepa (sobie nawet netflixa nie odpalisz)
@Selva: No o to mi chodzi, na Xbox 360 mam ze 150 gier z czego większość na koncie Xbox Live. Po co ludziom te przeróbki nigdy nie mogłem zrozumieć, Xbox bez live to porażka. Normalny człowiek włącza grę i pobiera aktualizację z Live, piraci siedzą i kopiują pliki do odpowiednich folderów...

Sprzedam to w cholerę i już, kupiłem w lombardzie Xboxa 360 S z zasilaczem za 150zł na szczęście nietykany przez
@Selva: Ja mam straszny sentyment do 360 więc stąd muszę go mieć. To pierwsza konsola jaką zakupiłem samodzielnie za własne pieniądze i do tego nigdy nie piraciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)