Wpis z mikrobloga

@kubelt: mycie z zewnątrz jest przereklamowane - rozumiem środek, ale z zewnątrz to tylko kupa roboty, która trzyma do pierwszego deszczu albo trasy ¯\_(ツ)_/¯ kiedyś też się bawiłem, ale teraz jadę wolę myjką ze szczotką zrobić i mam wywalone. Natomiast środek pedantycznie dbam, no ale tam siedzę.

Mimo wszystko podziwiam ;].
@pitu120: a nie, tego nie używam - jeżdżę na tą, w której wrzucasz monetę i pryskasz wodą (ale tylko na takie co mają szczotką, bo bez tego ciężko zmyć muchy i inne owady :) ).

Te szczotki co pokazałeś to potrafią ściągnąć lakier z tablic rejestracyjnych, więc imo bezsens tam jeździć ;].
@CzeXD to sa 19, jak dobrze kojarze, z pakietu AMG. Opona 245/45. Za niski profil jak na moj gust, za bardzo czuc nierownosci. Ja wygdony czlowiek jestem :)

Kumpel ma pakiet AMG i felgi 20'. Masakra, slalom na kazdej drodze poza autostrada.
@CzeXD ja mam 225/55 i ponizej tego nie chce schodzic, to graniczna wartosc. Najezdzilem sie juz duzymi felgami. Teraz cenie sobie wygode i spokoj, ze jak ostatecznie zalicze jakas dziure, to sie nie skonczy prostowaniem felgi, albo zakupem nowych opon.

A rozstaw srub i ET tez pasuje? Nie wiedzialem, ze dla CLA wypuscili takie felgi.
@kubelt: Rozstaw śrub 5x112, w końcu to ta sama marka xD ET masz większe o 9 (52 do 43) w tych od CLA, dodatkowo felga jest 0,5 cala węższa, czyli prawdopodobnie bez dystansu mocno się schowa. Z resztą masz tu numery katalogowe które przed chwilą znalazłem to sobie porównaj xd

A1764010700
A2134012000
A2134012100

Btw jeżdżę na 265/30/19 pare razy nieźle trafiłem dziurę i nigdy nie miałem felgi do prostowania. Oby tak