Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
jechałem dzisiaj z Taxi4You na dworzec. dojeżdzam na miejsce i sie pytam.

-ma pan może terminal czy tylko gotówka?
-no mam a co to za różnica...
-to poproszę terminalem
-a ja wole gotówką. wiem pan ile czasu czekam aż #!$%@? bank wyśle mi pieniądze? 11 dni. i jeszcze mi 2% zabierają. ale no teraz taka młodzież jest

i wyklinał dalej wszystko co się da. liczę na to że te cierpy upadną w końcu i Bolt albo Uber będzie tutaj działać

Taxi 4 You: Seat Altea Czarny, numer boczny 914

#szczecin #taxi #januszebiznesu #patologiazewsi #zalesie
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@mapache:
Kiedyś, wykonując obowiązki służbowe, regularnie korzystałam z City Taxi, bo z tą korporacją miałam umowę. I jak to z umowami bywa mieliśmy rozliczenia bezgotówkowe. Ile się musiałam nasłuchać od złotów starej daty, że oni tych pieniędzy nie widzą, tylko mają rozliczane w opłacie bazowej. I narzekali tak, jeden za drugim, chociaż przyjmując zlecenie widzieli na tym swoim komputerku, że rozliczenie tzw. voucherem, a później kodem SMS.
Oj bolało ich to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mapache: kolego, jeśli już chcesz jeździć taksówką, z taksówkarzem z licencją taksówkarską to po co wybierasz taxi4you? Przecież tan chyba żaden kierowca nie ma licencji? (Takie mamy durne prawo, że wystarczy jedna licencja na korpo...) ja juz wole jeździć z dziadkami z radio taxi, tam przynajmniej są ludzie z doświadczeniem i z chęcią do życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mapache: radio taxi to stowarzyszenie taksówkarzy. Tam praktycznie każdy kierowca ma własną działalność, stowarzyszenie umozliwia zamawianie na telefon, przez neta itp. I chyba można sie w razie czego poskarżyć na kierowce. Jedyna wada, niezbyt dużo nowszych aut. Ale dla mnie ważniejsze jest to, że kierowca dobrze zna miasto, wie gdzie jest otwarty sklep o 2 w nocy czy jak objechać dzisiejszy nietypowy korek bez nawigacji. I to, że jeździ bo chce.