Wpis z mikrobloga

@Purple są, ale mało, daleko - jak na tyle osób to się nie dziwię (w nocy są zamykane)

Ludzie #!$%@?, ale żeście się obsrali XD patologia bo co? Bo gówno.
  • Odpowiedz
@rivers666: Na noc są zamykane - lol face. Ludzie tam przychodzą wieczorami do później nocy, nie mają gdzie załatwić swojej podstawowej potrzeby a ktoś się dziwi, że typ leje do rzeki. Zawsze lepiej niż na trawnik, bo przynajmniej nikt na tym nie usiądzie. Afera z dupy. Szybciej powinna być o to, że przy takim miejscu powinna być toaleta.
  • Odpowiedz
@giebeka: chyba tylko na wykopie mogła paść taka opinia że bujanie się na Wyspie to patologia XD lol, co za zblazowani i pretensjonalni ludzie tu przesiadują.
  • Odpowiedz
@pierogu: na wyspie to sie przesiadywalo wtedy, jak tam byly jeszcze organizowane koncerty 3 majowkowe, pelno krzakow i teren wygladal kompletnie inaczej niz teraz.
Ewentualnie kilka lat po remoncie i budowie obu kladek, bo wtedy bylo to jeszcze przytulne i malo uczeszczane miejsce. Tyle ze to bylo ponad 15 lat temu i 3/4 tagu #wroclaw wtedy na gowno mowilo papu.

Z biegiem lat robil sie z wyspy co raz wiekszy chlew, co z reszta bylo widac po kwiku jak z rzeczonego chlewa, ktory podniosl sie gdy miasto chcialo zamykac i sprzatac wyspe w nocy.

Teraz jest to niestety w wiekszosci sped bydla ktore wciaga w delikatesach najtansze browary i cisnie na wyspe, bo mozna
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Tak, zwierzęta tam zostawiają syf. Jak w każdym miejscu znajdzie się ułamek patologicznych typów. Przy dużej ilości osób ten procent przekłada się na więcej ludzi - tego chyba nie muszę tłumaczyć? Zarzucasz, że

siedzenie na wyspie ma malo wspolnego z kultura

Niby czemu? Nie rozumiem twojego toku rozumowania, idąc tym tokiem myślenia najlepiej siedzieć w domu, bo wychodząc można spotkać kogoś patologicznego ¯\_(ツ)_/¯
Wczoraj trafiałem na bardzo przyjaznych ludzi,
  • Odpowiedz
@giebeka: problem jest taki, ze ten ulamek patologicznych ludzi i zachowan jest wyzszy na wyspie, niz na takim chociazby bulwarze dunikowskiego. Sam zaczales ten wpis od foty typa, ktory bez zadnej krempacji odlal sie kilka metrow od was. Fakt ze miasto nie potrafi ogarnac toyek to jedno, drugie to ze tego typu zachowania to tez tak srednio bym powiedzial.
Komus wyzej odpisales na zarzut o waleniu browarow nad odra, cytuje "wyjdz z piwnicy".

No wiec zdecyduj sie co chciales osiagnac tym wpisem.
Cisniesz na wyspe, zeby zaznac kultury, to musisz sie liczyc z tego typu zachowaniami, to i tak jest pol biedy, bo czesto jednak masz tam jakiegos typu rozroby, zarzyganych imprezowiczow ktorzy przesadzili, syf itd. Nie przymierzajac, to tak samo jakbys poszedl do pasazu niepolda, zeby szukaj szarej myszki kandydatki na zone, a potem narzekal ze same szony
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

ulamek patologicznych ludzi i zachowan jest wyzszy na wyspie, niz na takim chociazby bulwarze

musisz sie liczyc z tego typu zachowaniami, to i tak jest pol biedy, bo czesto jednak masz tam jakiegos typu rozroby, zarzyganych imprezowiczow ktorzy przesadzili, syf itd.


O, właśnie opisałeś pewien portal ze śmiesznymi obrazkami. Siedzi tu patologia z #patostreamy i innych #famemma, typy nadużywający narkotyków, przegrywy życiowe i wiele wiele więcej. Co tu robisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@giebeka: to widocznie jest ich za mało, podobnie jest na "schodkach" w Warszawie - jakby nikt nie sikał w "nielegalnych" miejscach, to kolejki by się ciągnęły na kilometr
  • Odpowiedz
O, właśnie opisałeś pewien portal ze śmiesznymi obrazkami. Siedzi tu patologia z #patostreamy i innych #famemma, typy nadużywający narkotyków, przegrywy życiowe i wiele wiele więcej. Co tu robisz w takim razie?


@giebeka: ani jedno ani drugie mnie nie dotyczy mam na czarno wiec mam #!$%@?, co do trzeciego nick mowi wszystko, a nie chce mi sie rozdrabniac.

A co do hejtowania, chcesz siedz sobie nic
  • Odpowiedz