Wpis z mikrobloga

Da się w dzisiejszych czasach znaleźć normalnych kolegów/znajomych (nie mówię nawet o dziewczynie, bo mordę mam niezbyt wyjściową XDD), kiedy wszyscy w twoim środowisku to same typy w stylu #!$%@?ć się i zrzygać na jakąś Karynę na jakiejś inbie, a ty jesteś aspołecznym piwniczakiem lvl19 z zaniżoną samooceną i brakiem pewności siebie? Motywacji do nauki nie mam żadnej, tak że to że kogoś poznam na studiach czy coś raczej odpada. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie będę w przyszłości kopał rowy, a potem Magik
#depresja
  • 7
  • Odpowiedz
@xANJAY: całe dzieciństwo słyszałem od logopedy że będę kopał rowy bo R nie nauczyłem się wymawiać. Ziomków dzieli się na tych z którymi coś robisz, tych co z nimi chlejesz i tych z którymi się dobrze dogadujesz.
  • Odpowiedz
@keyg: 1. Też nie umiem mówić R przez co boję się odzywać do innych ludzi XD 2. No właśnie taki problem że nie mam ani tych, ani tych, ani tych
  • Odpowiedz
@xANJAY: Też byłem aspołeczny w stopniu znacznym, teraz tylko lekkie #!$%@?. Możesz spróbować terapii i pójść do pracy. Pracę polecam bardzo, ja tam się otworzyłem w ogóle na small talk i cokolwiek XD.
  • Odpowiedz