Wpis z mikrobloga

Muehehehehee. Appka sama pobrała klucz i śmiga. Jak dostanie na zapisanym kluczu 403 to ponawia pobieranie klucza, zapisuje w db i śmiga dalej. Dodatkowo, dla utrudnienia pracy chłopakom z Mevo wprowadziłem niewielki random na czasie odpytania (stan jest pobierany co max 90s), oraz podszywam się pod 13 różnych urządzeń z różnymi przeglądarkami przy każdym odpytaniu. Mam nadzieje że nie odwalą nic ponownie po tej zmianie, bo nie chce mi się wpinać w TORa z php...

Trzeba dać temu ok 1h żeby wyniki były pełne i wiarygodne.

#mevowatchdog #mevo
q.....q - Muehehehehee. Appka sama pobrała klucz i śmiga. Jak dostanie na zapisanym k...

źródło: comment_Kf22Ji2qzze3dWqH0znyLuzbudiVFNHG.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle: Symuluje odpytania strony z różnych urządzeń, żeby nie wycieli moich odpytań po parametrach dla nich dostępnych. Ale to tak jakbym otwierał stronkę mevo z iPhone, Androida, Windowsa itd, oraz za pomocą różnych przeglądarek. I nie, nie utrudnia to w żaden sposób działania systemu, przy tej częstotliwości odpytań którą robię, to nie powinno być w ogóle zauważalne, jeśli planują obsłużyć tym systemem ponad 4000 rowerów i ich użytkowników. Cała zabawa
  • Odpowiedz
@qwarqq: ode mnie tez propsy i do dyskusji dodam, ze podobno obsuwa ze startem (z listopada na marzec) byla zwiazana z zle dzialajaca aplikacja - skoro to zaaprobowali to strach pomyslec co serwowali w listopadzie czy grudniu
  • Odpowiedz