Wpis z mikrobloga

Pytanie o #sekiro

Lubię, gdy dzięki grze wchodzę w swego rodzaju trans, gdy po pewnym treningu nie myślę już, co robić, tylko reaguję odruchowo.

Gry, w których to czuję i które dają mi sporo frajdy ostatnio to Tekken (aktualnie 7 na PC), Crypt of the Necrodancer, One Finger Death Punch.

Po recenzji Cooldana w podcaście Rozgrywka #sluchamrozgrywki (tylko ja na całym wypoku słucham?) tak bardzo chciałem zagrać w APE OUT, że tego samego dnia pobiegłem do sklepu po pada (którego zakup planowałem już i tak od pewnego czasu), ale akurat ta gierka mi nie siadła za bardzo. Podoba mi się i nie planuję refunda, ale jakoś nie czuję w niej tego transu, chociaż lubię perkusję i gierki z naciskiem na połączenie gameplay z muzyką.

#pytanie - mając powyższe na uwadze, czy ktoś może określić w skali od 1 (wcale) do 10 (nirwana) jak bardzo ma szansę spodobać mi się Sekiro? Pytam, bo obawiam się, że 2h grania przed refundem to może być za mało, a z drugiej strony miałbym ból dupy, gdybym rzucił tą grą po np. 4h grania.

#gry #xboxone #ps4 (będzie grane na #pcmasterrace więc nie będę mógł sprzedać używki)
Mordeusz - Pytanie o #sekiro

Lubię, gdy dzięki grze wchodzę w swego rodzaju trans,...
  • 11
Lubię, gdy dzięki grze wchodzę w swego rodzaju trans, gdy po pewnym treningu nie myślę już, co robić, tylko reaguję odruchowo.


@Mordeusz: Myślę że bardziej Devil May Cry 5 Ci przypadnie do gustu niż Sekiro. W Sekiro za niemyślenie i działanie 'mechaniczne' dostaje się srogie baty, do każdego przeciwnika trzeba podejść skupionym, na poważnie i w inny sposób.
Za to w DMC masz masę combosów do nauczenia się, walka jest szybsza,
  • 0
@Dawidinho8 Dzięki. Podobne combosy są w Tekkenie i w starszych Godziny od War, które strasznie mi się podobały, też się zdobywało z czasem nowe ciosy więc obyczaje DMC na pewno :)