Wpis z mikrobloga

@maciej-borowicz: Cześć Maciek. Jestem świadomy tego, że pewnie spadnie na mnie grom hejtu po tym komentarzu, bo zdaje sobie sprawę, ze Twoimi "wielbicielami"sa ludzie młodzi 10-20lat. Sam byłem w ich wieku i wiem, ze jak ktos robił dym to było ciekawie. No, ale mam juz 28 lat i tanie przypały juz nie robia na mnie wrażenia.
Przejdźmy do programu.
Nie mam Ci za zle jak traktowałes Łukasza, bo każdy zna " przegięty" typ kolesi i oni faktycznie potrafią działać na nerwy. Swoją drogąszkoda, że wciąż promuje sie taki obraz geja No, ale może zwykły, męski gej nie wzbudzałby zainteresowania. Mniejsza z tym.
Po wizycie w DDTvn kupiłem Cie i przyznam, ze to na Ciebie wysłałem SMS a nie na Agnieszkę. Zaintrygowałeś mnie i pomyslalem, ze trzeba dać Ci szanse. Po pierwszej nocy i Twoim tyłku czulem sie zażenowany, ale zapomnijmy o tym. Zarzuciłeś Natalii, że jest wyniosła i egoistyczna. Na ekranie telewizora to Ty wyglądałeś na najbadziej dumnego i wyniosłego uczestnika. Do tego mam wrażenie, że Twoj egocentryzm Cie w pewnym momencie przerósł.
I na koniec chyba najważniejsza kwestia...moment który chyba najbardziej obnażył Twoj charakter. Mianowicie chodzi o sytuacje w której Kaśka rozmawiała z chora mama. I wiesz co? Patrząc na Ciebie i Twój drwiący śmiech zobaczyłem człowieka przez którego w gimnazjum byłem bliski popełnienia samobójstwa...znam ten wyraz twarzy. Znęcał sie tylko dlatego, ze jedyny mu nie przytakiwałem i miałem własne zdanie. Dzis po latach widze, ze on był po prostu słaby i miał mega kompleksy a dla mnie to była jedna z ważniejszych lekcji życia. NIE JESTEM HEJTEREM. Nie wiem jaki jesteś na co dzień. Mogę tylko wystawić opinie po obejrzeniu programu. Nie mogę przytakiwać i mowić ze byłeś super, bo cos sie działo. Masz 31 lat a nie 18, wiec liczyłem na inteligentny żart. Musze byc obiektywny. Na koniec mam tylko jedna radę. Szanuj ludzi i pamiętaj, ze uroda przeminie. Nikt nie wspomina urody człowieka tylko jego wnętrze. Jeżeli kogokolwiek obraziłem tym komentarzem to z góry przepraszam. Strzała
  • 6
@Dzumeron: Siema! Podoba mi się konstruktywna krytyka. Wątki szykanowania z gimnazjum zostawmy na inny dzień. Nie oglądałeś chyba całości kiedy przed pokazaniem filmu o mamie Kasi przygotowałem grupę, że będzie to dobry i optymistyczny film, z dobrą nowiną, nic strasznego. Gdyby cokolwiek stało się na zewnątrz z jej mamą - wyszłaby w ten sam dzień, nikt by jej nie trzymał dobę aby obwieścić złą wiadomość.
Oceniając człowieka po minie to tak
@maciej-borowicz: z tą urodą o czym wspomniał trochę ma tutaj wpływ to co się działo poza programem. Ogólnie byłeś odbierany jak najprzystojniejszy facet tam i to miało też na pewno jakiś wpływ na odbiór samej osoby. Domyślam się, że chodzi mu o pewność siebie, która czasem jest napędzana u niektórych ludzi przez urodę i zapewne stąd taki zarzut.
@maciej-borowicz: fakt, nie oglądałem streamów, więc napewno mam szczątkowe informacje. Nie oceniłem Cię po minie. Ta mina była dopełnieniem całej reszty. W tv zostałeś przedstawiony jako negatywna postać i domyślam sie, ze po wyjściu dopadło Cię konkretne tsunami. Pisałeś wczesniej, ze dodasz filmik. Nie jestem specjalistą jezeli chodzi o PR, ale wydaje mi sie, ze filmik w tym momencie bedzie strzałem w stope. Odczekaj. Niech ochłoną. Szkoda Twoich nerwów i szkoda