Wpis z mikrobloga

4 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Cyniarska, godz. 11.00 - Wypadek drogowy na parkingu, potrącenie pieszej podczas cofania pojazdu osobowego. Wskutek zdarzenia obrażeń ciała doznała 80-letnia kobieta, została odwieziona do szpitala. - Wiele lat mam prawo jazdy. Na kursie uczyli mnie, żeby zwracać szczególną uwagę podczas cofania i tak zawsze robię. Zaparkowałam auto, ale coś chrupnęło. Postanowiłam trochę poprawić auto, w lusterkach nie widziałam nikogo. Parę sekund później zobaczyłam, że parkingowa i jeszcze jakaś druga pani, podnoszą kobietę. Pomyślałam, że zasłabła. W życiu bym nie przypuszczała, że to ja ją potrąciłam - tłumaczyła sprawczyni zdarzenia. Więcej: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/39918/wypadek-drogowy-na-parkingu-potracenie-podczas-cofania-foto

#bielskobiala #policja #wrd #pogotowieratunkowe #wypadek #cofanie #samochody #bielsko
grishko - 4 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Cyniarska, godz. 11.00 - Wypadek drogow...

źródło: comment_FAtcXkeUSxHw5ZPob9E2DTVs7qJqNin8.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@grishko: warto też, by inni uczestnicy ruchu patrzyli uważniej na parking, zwolnili i nie kleili się 5 cm od samochodów.

Cofam sobie pod przedszkolem, dzieciaki ledwo widać bo to to niskie, cofając wjeżdżam w drogę osiedlową, poooooowolutku jak tylko się da, by ewentualny ktoś mógł odbić/zahamować jak mnie dostrzeże zza dostawczaka (legal zaparkowany na parkingu wzdłuż osiedlówki). I nagle JEB koleś przefrunął przez próg zwalniający przy wyjeździe z przedszkola. Ani nawet
  • Odpowiedz