Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki z #katowice i okolie #slask, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie następujący pomysł. Kiedyś mieszkałem w Krakowie, gdzie cyklicznie odbywały się spotkania miłośników starych samochodów, a dokładniej Krakowskie Klasyki Nocą. Widziałem że taka komitywa istniała również u nas w Katowicach, jednak chyba zawiesiła działalność bo ich ostatnia aktywność na fanpage to rok 2013. Tutaj właśnie mój pomysł, aby wskrzesić podobną działalność i raz na jakiś czas w jakiś późny wieczór wyciągnąć nasze graty i spotkać się w jakimś konkretnym miejscu. Byłem stałym bywalcem takich spotkań w Krakowie i bardzo miło je wspominam, nie urywam że brakuje mi czegoś takiego tu w Katowicach. Chętnie bym się podjął nawet jakieś organizacji pierwszego takiego spotkania, mam już nawet upatrzony sympatyczny parking koło doliny trzech stawów i nie jest to patelnia. Teraz moje pytanie do was, ilu z was posiada takie samochody, w zamyśle wszystko wyprodukowane przed 1990 rokiem. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, pomysły, chętnie poczytam w komentarzach. Zapraszam do udziału w ankiecie, żebym wiedział jakie mniej więcej było by zainteresowanie, czy w ogóle gra jest warta świeczki. Zachęcałbym też do NIE podawania marek i modeli, jeśli coś już by miało się udać niech to będzie niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #retro #wykopowaintegracja

Jestem zainteresowany i:

  • Posiadam takie auto i byłbym chętny się zjawić 15.4% (6)
  • Nie mam takiego auta, ale chciałbym się zjawić 28.2% (11)
  • Mam to w dupie, daj sobie spokój 56.4% (22)

Oddanych głosów: 39

  • 4
  • Odpowiedz
@Mirinovsky: Trochę tego już u nas w regionie objeździłem i wybór co do takiej tematyki jest niewielki. Na niektórych panuje po prostu niezdrowa atmosfera, wpadają jakieś oszołomy, robią burdy, potem rozgania to policja. Mi się marzy klimat jak z krakowa, gdzie w spokoju bez żadnej napinki można się wiczorem spotkać, pogadać o gratach, a potem w sypatycznej atmosferze się rozjechać i czekać na kolejny spot. Jeśli coś podobnego odbywa się u
  • Odpowiedz
Z ankietą wstrzymam się do piątku, jeśli uzbierało by się przynajmniej 10 osób z pojazdami to myślę, że warto podjąć inicjatywę i założę stosowny temat. Jak na razie 3 graty + mój to trochę licho.
  • Odpowiedz