Wpis z mikrobloga

@GreatMajster: #!$%@? rady innych gosciu xD tylko całus w policzek jeżeli z kimś już gadałeś chociaż raz (wystarczy ze w necie). Może być przytulas, ale to tylko ewentualnie gdyby różowa zaczęła. Ręka na powitanie tylko jeżeli nie znasz tej osoby, no chyba ze laska z automatu daje buziaka to wtedy nie. Ja mam tak ze jak kogoś nie znam to automatycznie podaje rękę co czasem mnie denerwuje jeżeli dziewczyna od razu
  • Odpowiedz
@GreatMajster: lekko przykładasz usta do jej policzka i robisz bardzo delikatny ruch ustami. Jakbyś chciał zrobić całusa, ale najdelikatniejszego na świcie, no i oczywiście żeby to nie było zbyt blisko ust, ale tez znowu jakos nie daleko ze całujesz ucho
  • Odpowiedz
No i pamiętaj, jeżeli jednak kobieta pierwsza poda dłoń to jednak daj te dłoń bo to ona według savoire vivre powinna zdecydować jak się powitacie, ale rzadko kiedy tak jest. Wiec po porostu całuj. Zawsze tak robiłem od liceum, ale nigdy nie przykładałem do tego uwagi dopóki nie poznałem swojej dziewczyny, która mówi ze zawsze się wita buziakiem i dziwnie byłoby jej inaczej
  • Odpowiedz
@GreatMajster Żaden wyczyn XD Bierzesz i cmokasz ją subtelnie w policzek. Skoro chce się z tobą umawiać więcej niż raz to powinna być z tego zadowolona. Tylko się nie zastanawiaj nad tym jak już się spotkacie. To musi być wykonane naturalnie, jakby nie było to dla ciebie nic specjalnego. Możesz odnieść wrażenie, że mówić to łatwo, ale naprawdę jeśli faktycznie jest tobą zainteresowana to nie musi być to pocałunek "boga" XD ;)
  • Odpowiedz