Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i Mirabelki, jakie macie zdanie na temat zegarków firmy Rotary?

Słyszałem coś, że ta dawniej szanująca się w Szwajcarii firma teraz została wykupiona przez Chińczyków.

Jak aktualnie wygląda sytuacja z jakością wykonania tych zegarków Waszym zdaniem?

Czy w tej półce cenowej rzeczywiście jest aż tak źle z tymi zegarkami Rotary czy może wcale nie i wciąż trzymają całkiem przyzwoity poziom?

Dziękuję za sensowne odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rotary #zegarki #watchboners #zegarkiboners #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
@Lotczyk: wybacz, uciekło mi to wczoraj. Dzień był trochę za krótki ;-)

Rotary... Hmm
Firma założona w Szwajcarii. Teraz należąca do Chińczyków. Siedziba firmy w Wielkiej Brytanii.
Zegarki, kiedyś bardzo popularne w Wielkiej Brytanii. Rotary była oficjalnym dostawca zegarków dla brytyjskiej armii. Podczas i po wojnie zegarki tej firmy były spotykane niemalże w każdym brytyjskim domu. Dlatego jak zapytasz Anglików o Rotary to podejrzewam, że mają więcej do powiedzenia na ich temat.
Teraz w dalszym ciągu produkują i sprzedają dość dużo zegarków. Wykorzystują mechanizmy chińskie i japońskie. Na te chwile chyba najbardziej słyną z homage Breitlinga, np modelu Navitimer
AllieCaulfield - @Lotczyk: wybacz, uciekło mi to wczoraj. Dzień był trochę za krótki ...

źródło: comment_vuSDi2SjKoxpQ4pfSdxauZvfFImyax36.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lotczyk: Przyszedł, będę zwracał - nie podoba mi się, luzy na bezelu, nie trafia w indeksy. Ogólnie mam wrażenie bylejakości jak na niego patrzę.
  • Odpowiedz