Wpis z mikrobloga

Sytuacja po porannym szczycie. Co zwraca uwagę? Wczoraj mieli 5 rowerów poniżej 20% baterii o tej porze, dzis mają około 120. I o tyle mniej rowerów jest dostępnych. Jak tendencja się utrzyma, to możemy się spodziewać kolejnego wyłączenia na 24 za parę dni. O ile wczoraj byłem miło zaskoczony statystykami, o tyle dziś czarno to widzę.

Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądać po popołudniowych powrotach.

#mevowatchdog <- tag do czarnolistowania

#mevo #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Pobierz q.....q - Sytuacja po porannym szczycie. Co zwraca uwagę? Wczoraj mieli 5 rowerów pon...
źródło: comment_dK9ouB3tkNXtEtI7HIHxNQrnP3aKaLWd.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwarqq: czy te wykresy po za zaspokojeniu ciekawości maja coś na celu?
Czy MEVO dostało jakąś karę za niedzielny out?
Jest jakiś oficjalny cennik kar jakie powinni otrzymywać?
@qwarqq: Masakra. Dziś chciałem sobie pierwszy raz skorzystać i porzucić samochód na rzecz roweru. Mam 6 stacji w obrębie do 10 minut spaceru - rowerów rano - zero. Jakbym miał tylko na tym opierać swoje dotarcie do pracy to długo bym nie popracował ;)
@qwarqq: Piękna beka te rowerki zamiast zrobić 4 razy tyle ale bez bateryjek dla leniwych to nie polecieli na szeroko. Fakt ze nikt nie zrobił żadnych testów tego "misia" wcale nie dziwi ma on sobie teraz zgnić a potem dulkiewicz wypisze protokół zniszczenia :P Ave sycylia.
@Issac: A te kary to w czymś pomogą?
Nie spodziewali się takiej popularności, nagle wszyscy się rzucili na rowery, korposzczury z OBC nagle tacy rowerowi. Można powiedzieć "wolny rynek" - ok, ale może po prostu nie założono, że ludzie zaczną korzystać z Mevo zamiast z własnych rowerów, bo to zaczyna tak wyglądać. Z roweru miejskiego, dostępnego dla wszystkich zrobili sobie prywatne rowery do dojazdu do pracy.
Relokacja w czasie dnia załatwi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botul: kary maja na celu zmotywowowac operatora do rozwiązywania problemów.
Wlasnie z takiego powodu start miał być w listopadzie, aby pozwolić na sprawny rozruch i dopracowanie wszystkiego przed wiosna.
Nextbike to nie firma krzak, są w kilkudziesięciu miastach i 8lat doświadczenia... Więc poprstu dają dupy.