Wpis z mikrobloga

@Rabusek co do picrel... Żeby nie znaleźć pracy w zawodzie po informatyce, trzeba być uposledzonym.

Na Boga, powiedz chociaż że zaocznie byłeś i masz jakieś doświadczenie po tych 7 latach.
  • Odpowiedz
@Rabusek Jest ich całkiem sporo. Przychodzą do nas czasem absolwenci po infie, którzy nir bardzo ogarniaja obsługę kompa. Na studiach nie mieli języków programowania żadnych. A znam świetnych programistów, którzy #!$%@? studia informatyczne, bo nie mogli zdać chemii :P
  • Odpowiedz
  • 12
@Ogau: byłem w siedzibie RED przed premiera witchera 2 na praktykach, ich głowni programiści byli wszyscy bez studiów. I to tez mnie trochę zmotywowało żeby studia olać - wyszło mi to na duży plus
  • Odpowiedz
@Rabusek: oczywiście, że wiedza i ciężka praca > papierek ze studiów. Po prostu kolega napisał to tak, jakby większość programistów uwaliła chemię na studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A znam świetnych programistów, którzy #!$%@? studia informatyczne, bo nie mogli zdać chemii :P


@diarrhoea: na jakiej uczelni / jakim konkretnie kierunku jest chemia na studiach informatycznych?
  • Odpowiedz