Wpis z mikrobloga

Brazylijskie Bingo 8! Kielecki zawodnik nie wychodzi z formy. Dziś trafionych 11 haseł i PODWÓJNE BINGO! Wyniki:
szafa vs język... jakikolwiek 0:23 "zjadł śniadanie, godzina DWUNASKATA i on do CIURASKARIJI chce iść"; SE; OWRIGADO OWRIGADO; szykowne ŻERANDOLE; DZISIEJ; TUTEJ; AWENIGA CHOSE ŻUJIAŁ

1:00 JA PIERNICZE #kieleckiulaniec cieszy się z czegoś normalnego- sushi. Mam nadzieję że lokal był klimatyzowany, bo jeść surową rybę która stoi w ciepłym pomieszczeniu parę godziny, to trzeba nie mieć mózgu.

NAPYCHANIE BEBZUNA in progress...

COMBO x3! Po wyjściu z restauracji EKSPERT OD ŻYCIA W BRAZYLII stwierdza że tego typu lokale są bardzo popularne w Kraju Kawy, każdy korzysta i jest spoko. Przy okazji SZAFA RADZI że jak ktoś będzie w Brazylii to koniecznie musi się do takiego miejsca wybrać.Przy okazji, bebzun cały czas kontynuuje NARZEKANIE jakie to żarcie w Brazylii jest ciężkie. Jak na kretyna przystało, nie wziął mięsa, więc myśli że zjadł lekko, ale wziął połowę głęboko smażonych rzeczy- #bebzunlogic

PRZEPRASZAM, CZY TU BIJĄ? 5:43 #ussponton podnieca się tempem w jakim brama się zamyka. Wiadomo, wszystko jakby ktoś uciekał przed złoczyńcami! Przy okazji, zajebisty montaż grubasa, sam uciął początek swojego zdania. 8:46 grubas zobaczył policjantów z karabinami i zaczął się tym podniecać jakby się znalazł w środku strzelaniny

5:59 CENY były już w restauracji, ale w markecie to jest totalna klasyka. Bo przecież ceny owoców, papryki czy innych #!$%@? krewetek to jest to co najbardziej ludzi interesuje, normalnie wczoraj nie przespałem pół nocy zastanawiając się za ile w Brazylii można kupić rybki do akwarium. Dzięki bebzun, teraz mogę spać spokojnie!

6:45 KURNIA bebzun podchodzi do akwarium z rybkami i zastanawia się czy to do jedzenia czy ozdobne. Co za dzban XD

COMBO! 11:27 dobra kurła, BROWAR! i DRUGI 16:05 pod PIZZA-DOGA. PS. Ekspert kulinarny, koneser, który testuje każde jedzeni. Spośród wszystkich dostępnych LOKALNYCH fast foodów wybiera PIZZA-DOGA W RAMACH PRZYEKSPERYMENTOWANIA. Kurtyna.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Brazylijskie Bingo 8! Kielecki zawodnik nie wychodzi z formy. Dziś traf...

źródło: comment_Y5l4DwyCroUAKTYWEmrn4HP90B65oaDc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@07zglosSie a wyjątkowo nie! A w każdym razie ograniczył się do narzekania na jetlag chyba do jednego odcinka. Jak na razie największy zawód na planszy to hasło "slołmołszyn". Miał dawać przebitki od Przema, a skończyło się na tym że były one w pierwszych dwóch odcinkach. Później grubas olał temat i powrócił do klepania gniotów zużytą "sony ekszyn kam".
  • Odpowiedz