Wpis z mikrobloga

@MinnieMouse0: właśnie o to chodzi, w grach masz wizje grafika/artysty i to on sobie opracowuje postać.
Tutaj panie były również rysowane i nie wyglądają idealnie jak w życiu ale tak jak widział je grafik. Skoro chcą rzeczywistego przedstawiania kobiet w grach to również one powinny być przedstawione realnie.
Pani Anita S. jest znana z tego że czepia się gier i innych spraw związanych z nimi jako zła świata ( ͡°
  • Odpowiedz
Za każdym razem mnie to nie śmieszy nic a nic. Przecież to rysunki xD To oczywiste że nie będą wyglądać jak zdjęcia


@MinnieMouse0: Mnie w oderwaniu od kontekstu to też nie śmieszy, ale smaczku dodaje to, że one dyskutują o przekłamanym wizerunku kobiet i nierealnych standardach narzucanych kobietom przez twórców gier. Kobiece postacie w grach są atrakcyjne (tak samo męskie postacie są umięśnione, biegają bez koszulek!), bo gracze tego chcą. Kobiety
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: postacie męskie są tak samo odrealnione w grach. Tam każdy ma 6 pak i szczękę wygrywu według pewnych grup. Jakoś to nie jest argumentem ich.
Wiadomo wstrętny świat rządzony przez facetów taki jest, tylko uciska wizerunkowo kobiety.
W ogóle pewnie te goblinki z wowa to są zbyt idealne w ich świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt tym paniom nie kazał przedstawiać siebie jak z obrazka ale
  • Odpowiedz
@Arientar: No to nie ma zasadniczo absolutnie żadnego związku z niczym co powiedziałam w całych tych dwóch komentarzach powyżej. Proszę więcej do mnie nie pisać z tego typu manipulacją bo nie będę udowadniać że nie powiedziałam czegoś, czego nie powiedziałam.
  • Odpowiedz