Wpis z mikrobloga

@PZt37: Koleżanka Majora, którą pod#@#bał Konon za niezarejestrowaną działalność handlową (ciuchy albo kwiaty) w 2016. Za to Suchy wywalił mu dolnego zęba. Teraz wszystko jasne.
  • Odpowiedz
@sw-walenty: ta nie, darła ryja sąsiedzi mówili a później było jak obdukcja ze się wywróciła. Non stop się wywracała ( ͡° ͜ʖ ͡°). Konon to stary UBek on wie jak takie rzeczy tuszować. Teraz też ciągle tak robi ze płacze wie ze jak nagrywane jest to trzeba lamentować ze go biją i źle. A sam jak już wiemy poza kamerami macha rączkami. To jest skuwrysyn, sam powiedział
  • Odpowiedz
To jest skuwrysyn, sam powiedział na lajcie ze śmiechem że niech Nero zdycha.


@kolonko: No wiadomo. Od dawna wiem, że to kliniczny socjopata, pseudolog. Zespół Delbrucka to mu tam we łbie Slayera naku$wia. Z matką serio nie wiem. Możliwe. Brat zaliczał tak długo glebę, aż go musieli zabrać. ;)
  • Odpowiedz
@sw-walenty: tak szczerze siedząc w domu wywrócić się tak żeby całe biodro rozwalić no to sztuka. Ale Krzysio dziwnie też przy starej sie zachowywał takie creepy to było.
  • Odpowiedz
@kolonko: Z Mojką stwierdziliśmy z pół roku temu, że gruby może być kryptogejem - nawet jeśli sam sobie nie zdaje z tego sprawy albo to wypiera (kato wychowanie, konserwatyzm i zacofanie regionu).
  • Odpowiedz