Wpis z mikrobloga

Hej #4konserwy, a może tak nowy rodzaj protestu zrobicie, bo muszę przyznać że @moderacja was tak pięknie ogrywa za każdym razem, że leję ze smiechu xD. Może tak pokażcie biaukowi swoja moc i... pousuwajcie konta. Na pewno jeśli zabraknie waszego bezcennego contentu, ten portal bezbeki upadnie xD

#neuropa #prawakijestrobota #stomanipulacjiprawakow #1000manipulacjiinvisiblebordera #bekazprawakow #polityka
grubson234567 - Hej #4konserwy, a może tak nowy rodzaj protestu zrobicie, bo muszę pr...

źródło: comment_KezL9qmoUONx9unjZ1zxr5Mt1eJwokqv.jpg

Pobierz
  • 18
@grubson234567: Większość prawda ale będę bronił stwierdzenia "nie głosowałem na PiS ale" bo nie żyjemy w czarno-białym świecie i gdy ktoś dostrzega minusy i plusy i nie ulega radykalnemu ideologicznemu podzieleniu się to nie ma w tym nic złego.

Przykłady: nie głosowałem na PiS ale mieli racje z niedawną aferą o postrzale dzików.
Nie głosowałem na PiS ale uniezależnienie się energetyczne od Rosji i skupowanie gazu od Amerykanów uważam za dobry
@Dawkins_Wszechwiedzacy: na aferowej są przedewszystkim ataki konserw na neurope i spiskowe teorie o współpracy z mode. Pozwól ze zacytuje ciebie „nie rżnij głupa” jak chcesz to zgłoś i idź tupać raciczkami gdzieś indziej. O ile wcześniej już tego bezskutecznie nie zrobiłeś i wylewasz mi swoje frustracje.