@Ebane: no właśnie wiem, tylko godzinę drogi autobusem najbliższe Aldi, plus potrzebuje taką małą buteleczkę, żeby zrobić żart kumplowi @menstruacyjnakaszanka: będę polować, gdybyś coś gdzieś takiego znalazł to pisz niezależnie od dnia i godziny ( ͡°͜ʖ͡°)
@obsCYCKI Nie wiem gdzie kupisz 20ml ale 200ml czy tam 100 widziałem w Żabce i w Aldi na Borku Fałęckim @Senchaa Dobry, smakuje jak syrop na kaszel, pięknie wchodzi z energetykiem no i oczywiście z colą ( ͡°͜ʖ͡°)
@menstruacyjnakaszanka: będę polować, gdybyś coś gdzieś takiego znalazł to pisz niezależnie od dnia i godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Senchaa Dobry, smakuje jak syrop na kaszel, pięknie wchodzi z energetykiem no i oczywiście z colą ( ͡° ͜ʖ ͡°)