Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ebane: no właśnie wiem, tylko godzinę drogi autobusem najbliższe Aldi, plus potrzebuje taką małą buteleczkę, żeby zrobić żart kumplowi
@menstruacyjnakaszanka: będę polować, gdybyś coś gdzieś takiego znalazł to pisz niezależnie od dnia i godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@obsCYCKI Nie wiem gdzie kupisz 20ml ale 200ml czy tam 100 widziałem w Żabce i w Aldi na Borku Fałęckim
@Senchaa Dobry, smakuje jak syrop na kaszel, pięknie wchodzi z energetykiem no i oczywiście z colą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz