Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pizza
Wystarczy plus, a jeśli ktoś chce - to można zagrać w moją gierkę - będzie miło :) Najlepiej w rankingu globalnym

Jaram się mireczki bo w końcu spiąłem dupę i dokończyłem swoją pierwszą grę na mobilne :)
No i wy możecie się jarać ze mną bo robię z tej okazji #rozdajo pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obojętnie skąd byle się dało opłacić online. Powiedzmy do 50zł czyli taka na wypasie :)

Zielonki również mogą, a co mi tam.
Wczorajsze rozdajo nie doszło do skutku bo wylosowany nie chciał pizzy więc powtarzam tym razem bez konieczności zagrania :)

Gierka to prosty zabijacz/wypełniacz czasu z syndromem "jeszcze jednej próby" z możliwością grania w rankingu globalnym.

Losowanie 02.04 (wtorek) o 17:00 poprzez #mirkorandom co by na kolację pizza była :D

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MeatyOreGames.GARBall
iOS: Niestety na razie brak bo Apple chce 100$ na rok za konto developerskie - złodzieje :P

Krytyka i sugestie mile widziane :)

#pizzaportal #pysznepl #pyszne
Enignum - #rozdajo #pizza
Wystarczy plus, a jeśli ktoś chce - to można zagrać w moją...

źródło: comment_7Ukf5lV95dzhh5DL1HVe5f35nJOIN9Kb.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Enignum: Zrobiłem drugie podejście do tej Twojej gry. Popracuj trochę nad widokiem. Często piłka mi ucieka poza ekran pomimo że w nic nie uderzam. Tak samo nie raz ucieka piłka poza prawą krawędź, przez co nie widać w ogóle co jest przed Tobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Enignum: bardzo profesjonalna odpowiedź developera szanuje xD
No czasem się coś #!$%@? i kamerka nie działa oj tam czego się #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Enignum: jak coś to rekord DUPA jest mój xD

Dlaczego jak kulka jest mała to nie leca punkty?
Czasami jak jechałem mała kulka pod takim niskim to jak puściłem w trakcie to kulka nie wróciła do pierwotnych rozmiarów i nie liczyło punktów. Chyba bug.
  • Odpowiedz
@Enignum: ale się przyczepiają narzekacze ;) a mi się podoba! Gratuluję dokończenia i wydania gierki, z doświadczenia wiem, że projekty programistyczne bardzo łatwo się zaczyna, ale bardzo trudno kończy. W czym ją robiłeś?
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: A i zapomniałem dopisać - to, że punkty nie lecą jak jest mała to taki zamysł, żeby np. ktoś nie leciał cały czas na małej no i drobny hak dla mózgu, żeby używać zmniejszenia jak najrzadziej ;)
@htfhere: Nie no, chciałem feedback to mam :p W Unity :)
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: Jak masz ochotę to możemy się jakoś dogadać :) Miałem już nawet button osobny pod muzykę ale w końcu wywaliłem bo nie potrafiłem znaleźć nic co by mi pasowało pod gameplay
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Enignum: na mapie w globalu, przy około 1600 punktów jest przeskok który naprawdę ciężko pokonać, także może lekkie zbalansowanie map. Brakuje jeszcze dobrej otoczki graficznej (jakieś pomniejsze efekty, na przykład lekki dym przy kontakcie z ziemią) i oczywiście soundtracka, ale pomysł naprawdę zacny.
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: No taki urok losowych map... ale ten problem z dziurą i od razu za nią przeszkoda już poprawiłem i od następnej mapy (od jutra) już tak nie będzie :)
Efekt dotknięcia ziemi całkiem spoczko - zapiszę :)
  • Odpowiedz
@Enignum: chodzi o fabryczny przycisk "wstecz" na telefonie. Normalnie służy do wychodzenia z aplikacji. Tylko nie z tej :P Nie wiem jak to inaczej opisać.

Co do kamery. IMO kulka powinna być cały czas w tym samym miejscu. Bo czasami to utrudnia grę.
  • Odpowiedz
@odczepciesie: Aaa ten przycisk... no tak, nie ma funkcjonalności dla niego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozważałem to, że czasami utrudnia, w końcu zostało bo tak w jednym miejscu było "sztywno"
  • Odpowiedz