Wpis z mikrobloga

Jak zmienia tę decyzje odnośnie walki Roksysyna z Kasjuszem, to Polak będzie największym przegrywam i męczennikiem tej gali. Hajsu z lvbetu i tak nie zwrócą, czyli Ci co mieli zarobić-zarobili, a mu zabiorą wygrana po której i tak wcześniej zebrał wiadro hejtu na siwy łeb. Zważając na to, co Polak wyczyniał po gali i jak odnosił się z tym, że "uwalił 20kg cięższego śmiecia" to to będzie najlepsze samozaoranie i kompromitacja z jego strony XD reasumując- Polak #!$%@? bez mydła przez POTĘŻNYCH biznesmenów, identycznie jak knur z Torunia podczas 2 gali. Coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #danielmagical #patostreamy
paniswiata - Jak zmienia tę decyzje odnośnie walki Roksysyna z Kasjuszem, to Polak bę...

źródło: comment_3pt7JAE6ywQ0P8qz5DaR4S1CRkuH9ywB.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@paniswiata: Ten polak to jest łeb, akurat gdy ludzie zaczeli go powoli akceptować i już nie miał takiego hejtu i sobie spokojnie zaczął żyć, zaczął nawet powiedzmy że jakichś tam fanów zdobywać, to chłop znów #!$%@? maniane i ma jeszcze bardziej #!$%@? niż wcześniej. On chyba nigdy nie wyjdzie na prostą xd
  • Odpowiedz
@paniswiata: ze wszystkim się zgodzę oprócz #!$%@? bez mydła przez potężnych biznesmenów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? bez mydła został przez 2 sędziów + popełnił na sobie samogwałt biorąc walkę z typem który na koncie ma stoczone około 30 walk (w tym olimpijskie) oraz przewagę gabarytów. No i wyruchał go jego własny niewyparzony pysk
  • Odpowiedz
@vlodek2532: Boks olimpijski to rodzaj sportu ? a Boks amatorski , boks zawodowy, boks sparingowy i boks treningowy to też rodzaje sportu ? XD Jest jeden sport, nazywa się boks lub inaczej pięściarstwo. 30 walk amatorskich na zasadach olimpijskich to ja mogę wchodząc z ulicy na obojętnie jaki sankcjonowany turniej jakich mnóstwo co tydzień stoczyć w parę miesięcy i nie jest to żadnym wyznacznikiem. Ten Wasz idol Kasjo się branżowemu
  • Odpowiedz
@ocb-acab akurat mam to całe famemma w dupie, prawda jest taka że jak by Kasjusz się nie bił z nimi to dotychczasowe doświadczenie stawia go 3 ligi wyżej niż resztę tego cyrku
  • Odpowiedz
@vlodek2532: też mam w dupie, ja tam znich wszystkich to znam tylko Filipka,Rybe i Rubego ale to z muzyki, a obejrzałem tą walke bo była przed Fifim. To że miał jakiekolwiek doświadczenie tym bardziej pokazuje, że jest po prostu cienki jak dupa węża, skoro nie uwalił takiego kogoś jak polak. Przez te wypowiedzi, w których wszystkich obraża , fajnie by było gdyby jakiś freak skuł mu tam mordę, wtedy by
  • Odpowiedz