Wpis z mikrobloga

@Vatos_Locos: A ja tam sądzę że jeśli ktoś używa broni lub pięści zanim wezwie powołane do tego w cywilizowanym kraju służby, to jest buszmenem i wioskowym głupkiem a nie "prawdziwym mężczyzną".
  • Odpowiedz
@Vatos_Locos: Widzę że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. To wiele wyjaśnia. Już mniej więcej wiem co z ciebie za człowiek i dlaczego to, co napisałem wydało ci się zabawne.
  • Odpowiedz
  • 304
@motaboy: A teraz pytanie na poważnie. Po co mi w aucie jakaś gaśnica o pojemności butelki coli, jeżeli w cywilizowanym kraju trzy zastępy Straży przyjeżdżają szybciej niż policja do bójki?
  • Odpowiedz
@Vatos_Locos: Na wykopie jest absolutne zatrzęsienie tych analnych anankastycznych nerwicowców którzy by wsadzali do obozów za choć promilowy występek od normy, więc nie ma w tym nic dziwnego że tak samo masa ludzi bezgranicznie wierzy w służby porządkowe, w ich stuprocentową skuteczność, błyskawiczną reakcję, oczywisty obiektywizm i sprawiedliwość oraz krystaliczną czystość wolną od jakichkolwiek nadużyć i przekraczania kompetencji. Znałem takich paru ludzi w życiu. Zazwyczaj dostawali wielodniowej histerii gdy faktycznie coś
  • Odpowiedz
@motaboy:

Już mniej więcej wiem co z ciebie za człowiek


uwielbiam obserwować jak ludzie maluczcy muszą szufladkować i kategoryzować żeby ich wątły umysł był w stanie sobie poradzić z sytuacją
  • Odpowiedz
@motaboy: Powiedz to bogatym osobom. Prawie każdy na prywatna ochronę i nie wierzy w służby publiczne. Na dodatek #!$%@? nawołują do zakazania broni ze swoich willi przypominających fortece. Xd
  • Odpowiedz
Powiedz to bogatym osobom. Prawie każdy na prywatna ochronę i nie wierzy w służby publiczne. Na dodatek #!$%@? nawołują do zakazania broni ze swoich willi przypominających fortece. Xd


@Cineczeq: Prywatna ochrona, obrona konieczna itd. ma się nijak do tego, o czym napisałem. A napisałem o mośkach z mentalnością podwórkową, którzy "załatwiają sprawy po męsku". Otóż nie będę z żadnym idiotą załatwiał spraw "po męsku" i uznawał tego typu jego zasad, które
  • Odpowiedz
@Cineczeq: „prawie każdy bogaty ma prywatna ochronę” XD tak było nie zmyślam XDD to na podlasiu są takie mity o tych tajemniczych bogatych ludziach? XD z ochrona chodzą ludzie, którzy coś znaczą. Ergo, z powodu tego ze są bardziej narażeni, a nie z powodu tego, ze nie ufają władzy XDD ledwo pierwszy a już mamy Wnioskowanie Miesiąca
  • Odpowiedz
@Cineczeq: No to ci najbogatsi po prostu są most wanted i dlatego maja ochrone, nie ma to nic wspólnego z ich zaufaniem do państwa, tylko z bycia narażonym na większe niż normalnie ryzyko. Nie żebym się zgadzał w 100% ze stwierdzeniem motaboya, No ale bez takich do #!$%@? wafla XD
  • Odpowiedz
Cywilizowane Państwo ma powołane do pacyfikowania głupoty odpowednie służby


@motaboy: W Cywilizowanych Państwach UE obywatele każdego kraju mają kilkanaście razy więcej broni niż obywatele Polski, bo Ci obywatele wiedzą, że nawet najlepsze państwo opiekuńcze zawodzi. Nie musimy mieć tylko broni co w USA- wystarczy tylko co w Szwecji, czy Czechach i każdym innym kraju UE.
  • Odpowiedz
z ochrona chodzą ludzie, którzy coś znaczą


@macadamia: Facet, mylisz ochronę typu gość ze spluwą, który nie odstępuje Cię na krok, z np. firmą ochrony mienia o której prawdopodobnie wspomniał dyskutant w kontekście służb.

Wydatek rzędu 2k rocznie za to, że masz monitorowane czujniki i alarm antywłamaniowy i pojawiają się panowie żeby to sprawdzić. I o to chodziło, a nie o szpicla z kaburą przy boku ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@xfin: Przeciez on pisal o bogatych ludziach, wiec jakim cudem wymysliles ze chodzilo mu o zamontowanie czujnika ruchu na chacie i przypiecie tabliczki Agencja Ochrony Juwentus za 120zl miesiecznie? Taka to ma kazdy domek w okolicy gdzie mieszkaja moi rodzice, a milionerow tam nie stwierdzono. Wiesz, jestem dosc sceptyczny czy akurat dobrze rozszyfrowales "o co chodzilo", zreszta dlaczego mialoby chodzic akurat o to co napisales xd
  • Odpowiedz