Wpis z mikrobloga

Z jednej strony mamy @Lavie i tęczowych wojowników, z drugiej fanatycznych kuców od Korwina. Oto lista znalezisk ze strony głównej Wykopu z lutego i marca dot. Roberta Gwiazdowskiego. W każdym z nich udziela się @gierape pisząc głupoty, wklejając swoje powiązane. Każdy link czy wypowiedź tego użytkownika jest (wg mnie słusznie) zaminusowana. Znalezisk bez jego obecności odnotowałem chyba dwa. Wkleiłem tutaj tylko te, w których się udziela. Nie wiem czy pomiędzy pierwszym, a drugim znaleziskiem z lutego było ich więcej - nie chciało mi się już kopiować. Też nie sięgałem nigdzie głębiej w przeszłość. Sprawdziłem tylko te dwa miesiące. Na Mikroblogu oczywiście dzieje się to samo. Ze swoją antygwiazdowską propagandą pcha się wszędzie, wraz z kilkoma innymi użytkownikami, min. z @wojtas_mks, który znany jest z wklejania zmanipulowanego i kłamliwego tekstu dot. Polski Fair Play.

Czy to już fanatyzm, czy jeszcze nie? Dlaczego kuce tak walczą z Gwiazdowskim jednocześnie przekonując wszystkich, że NIKT na niego nie zagłosuje i NIKOGO Gwiazdowski nie obchodzi?

01.02 - Ruch polityczny lepszego Roberta
12.02 - Polska Fair Play to ruch polityczny Roberta Gwiazdowskiego
13.02 - Wczorajszy wywiad z Robertem Gwiazdowskim. Chyba nadchodzi przełom w Polsce
13.02 - Gwiazdowski:chcę przejść do historii jako ten, który zreformował podatki
15.02 - Gwiazdowski w radiu WNET.
20.02 - [Jest podatek czy nie jest?](https://www.wykop.pl/link/4809397/jest-podatek-czy-nie-jest-ʖ/)
22.02 - Gwiazdowski: Polska poza UE? Ha, ha! Wywiad o polityce i środowisku wolnościowym
23.02 - Gwiazdowski: Kaczyński zrujnuje kraj, byle utrzymać się przy władzy
28.02 - Gwiazdowski: my nic nie damy, tylko będziemy mniej zabierać
01.03 - Cel: niższe podatki dla młodych i śmierć biurokratycznej hydry
01.03 - Robert Gwiazdowski (Polska Fair Play) w TVP Info: Nie spieszmy się z euro!
02.03 - Konwencja założycielska ruchu Polska Fair Play#PolskaFairPlay #GramyFair
07.03 - Robert Gwiazdowski, lider ruchu Polska Fair Play, w Kielcach
15.03 - Miód dla uszu - rozsądek, prawdomówność, logika i odwaga bo nie jest populistą.
18.03 - Gwiazdowski: nie będziemy ludziom dawać pieniędzy, będziemy mniej zabierać
23.03 - Wywiad z prof. Gwiazdowskim z Polska Fair Play. Czy Polska powinna wyjść z UE?
23.03 - Szczecin. Robert Gwiazdowski - główne pomysły na uzdrowienie państwa
25.03 - Rozmowa z prof. Robertem Gwiazdowskim, liderem ugrupowania Polska Fair Play
26.03 - Robert Gwiazdowski: Polak nie widzi ile tak naprawdę zarabia
31.03 - Gwiazdowski oskarżony o "mansplaining" podczas debaty z członkinią Wiosny.

[ #gwiazdowski | #korwin | #konfederacja | #polskafairplay | #pfp ]
U.....e - Z jednej strony mamy @Lavie i tęczowych wojowników, z drugiej fanatycznych ...

źródło: comment_haG67w01FLeMVTsYzZ85SJN3n56bdY6l.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Jah00: PiS zrobił taki bajer z tym 500+, że teraz nikt nawet nie ośmieli się szczeknąć, że to zabierze, bo zaraz zaczną krzyczeć "Patrzcie, oni chcą wam pieniądze zabrać, to wy na nich nie głosujcie, ich nie obchodzą polskie rodziny"
  • Odpowiedz
  • 0
@UberKatze @gierape nie jest kucem, bo wyzywa Konfederację od szuralicji xD

@ditoski To taki szur, że nie może się powstrzymać, żeby pojechać po Korwinie, bo wielbi Gwiazdowskiego ponad wszystko. Ten co pisze "kondominium winnicko-braunowe pod krulewskim zarządem powierniczym jest wolnościowcem tylko z nazwy. W głębi bliżej mu do szura, antyszczepionkowca i typowego zwolennika teorii spiskowych"

A ty mnie odsyłasz do jego listy xD

Były dyskusje na Wykopie z tymi użytkownikami i większość
  • Odpowiedz
Kto popiera w 2019 "kondominium winnicko-braunowe pod krulewskim zarządem powierniczym jest wolnościowcem tylko z nazwy. W głębi bliżej mu do szura, antyszczepionkowca i typowego zwolennika teorii spiskowych"

@Volki poprawiłem, a ogólnie to przecież sama prawda
  • Odpowiedz
  • 0
@ditoski Spoko, masz prawo tak uważać. Natomiast nie jesteś bezstronny, aby można było się powoływać na ciebie i brać twoje słowa na poważnie.
  • Odpowiedz