Wpis z mikrobloga

@Above1
Gumny gra słabo ale widać ze sie stara, tak samo Tiba i gytkier. Gra nie wychodzi ale zaangażowanie widać. Tak samo Jóźwiak w poprzednich meczach grał piach ale starał się biegał walczył. Było widać walkę

@przemekwykop91: trener to już w ogole Super Dzban

Jako Kibic tej drużyny mam nadzieje ze w końcu nadejdą porządne zmiany na lato i pół składu wraz z trenerem opuści ten zespół
@przemekwykop91: trudne pytanie. Gdybym ja miał wybierać to albo dobry trener z zagranicy z pełnia władzy w szatni i władzami odnośnie transferów albo Mariusz Rumak

Jeżeli mialby być polski trener to właśnie on. Dlaczego?
Jeden z niewielu trenerów, który potrafił systematycznie wprowadzać młodzież do Lecha do pierwszego składu i to robił. Nie zdobył mistrzostwa ale nie oszukujmy się 2x c-Ce mistrz to na tamten skład dobry wynik. Sam Rumak ostatnio się
@GumaMambaPl: pamiętaj ze u ivana tez grali tylko ci co zostawiali serce na boisku ! Wiemy ze Adaś jest słaby. On teraz testuje zawodników których zostawić których odpalić. Ja bym go na sezon zostawił i dał mu pełna władze ws transferów. Przyjdzie kolejny i znowu będzie gadanie ze to sezon przejściowy. Zobacz ze w naszej lidze wystarczy dać czas trenerowi a on to poukłada.
@przemekwykop91: u Ivana nie było piłkarzy którzy zostawiali serce. Był Słaby Wasielewski, słaby De Marco i cała banda Jevticiow Tralek Radutow którzy w Lechu już grać nie powinni. Tak jak jestem za dawaniem czasu trenerom tak Nawalce bym podziękował już teraz. To nie jest dobry trener. Osiągnął sukces z reprezentacja ale ile było w tym jego pracy a ile szczęścia ze trafił ba złota erę i jakoś się kleiło.