Wpis z mikrobloga

Niby siła decku na HearthArena to tylko 65.6, a to jeden z najsilniejszych decków jakie ostatnio stworzyłem na arenie. Okazuje się, że Silver Sword w Brokehearta jest całkiem dobry xD Ponadto od jakiegoś czasu zawsze wybieram Cube'a w 4. koszyku, bo to OP karta nawet bez aktywatorów. Jego wartość w aplikacji jest zaniżona i program proponowała mi w tym decku Amalgama zamiast Cube'a. Jestem pewien, że częściej nacinałbym się na Slayerkę niż na Hexa, Polimorfa czy Silence, a Cube jak aktywuje swój deathrattle to jest zazwyczaj ugrana gierka. Raz udało mi się stworzyć dwa miśki to nawet Mag, który miał Sea Gianta w Meteor nie dał rady na to combo. Stormwind Champion też dobrze się sprawdzał w decku z tak szerokim boardem. Kelesetha udało mi się aktywować dwa razy, w tym raz w drugiej turze. Djinn raz pomógł mi uciec od lethalu Druida i ma dobrą synergię z Silver Swordem, bo nie trzeba się martwić hapekami.

#hearthstone
źródło: comment_TNgxaY6HXeGlVtt2cTFFp7lYeDJ6poNi.jpg
  • 8
@pauleta19: paladyn to jest klasa, której kompletnie na arenie nie ogarniam. Niby broken karty, które zawsze mnie uwalały takie jak silver sword czy spikeridged steed, ale jak ja gram paladynem to prawie zawsze to jest za wolne. Wydaje mi się, że źle buduje deck.

Bolało jak musiałeś wziąć murloka mając kelesetha? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fiktorianin:

Murloc Tidehunter jest niesamowicie potężną kartą, więc było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie Padaldyn znajduje się w top3 klas z najlepszym win ratio, więc nie mogę narzekać. Składając deck Paladyna biorę więcej dropów za 1 many niż w pozostałych klasach. Klasa jest dobra tylko jak ma miniony na stole i inicjatywę. Wtedy można zrobić buffy i porobić lepsze trade'y. Warto też mieć kilka kart
@pauleta19: jak Wy gracie te areny, ze tak czesto dochodzicie do 12 wygranych? Ja mam srednio 4 wygrane. Raz doszedlem do 11, a zazwyczaj jak mam 6-7 wygranych to sie ciesze. A aren gram calkiem sporo. W constructed nie mam problemu z gra i kilka razy udalo mi sie wbic legende, a tych aren nie ogarniam. Dodam tylko, ze czytalem poradniki i ogladalem troche filmow na yt tych lepszych arenowych graczy.
@BAM_BUS:

Miałem kumulację, że trzy z ostatnich czterech arena to 12 wygranych. Zazwyczaj nie jest tak różowo. Od początku grania w HS moja średnia to 5.44. Z marca to 6.31. Zazwyczaj po powrocie potrzebuję kilku dni, żeby nauczyć się arenowej mety od nowa. Gdybym grał dzień w dzień to możliwe, że byłby blisko tej legendarnej 7.

Chętnie bym pomógł, ale ciężko zgadnąć co możesz źle robić, a zagadnień jest tyle że