Wpis z mikrobloga

Moje typowanie. Zobaczymy ile się sprawdzi.
Amadeusz Roślik FERRARI i na kolejnej gali walka z Polakiem o pas.
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta to taki 100% patus, Godlewska jednak ma jakieś tam resztki godności i po prostu fizycznie jej nie da rady.
Piotr Witczak BONUS BGC - Taxi fajnie że zrzucił tyle kg ale Bonus to jest fighter i to jest walka a nie bieg na 100m
Filip Marcinek FILIPEK - tylko dlatego że następna walka z Tombem i musi wygrać.
Kasjusz Życiński DON KASJO - XD mam nadzieję że ośmieszy polaka jak najbardziej się da ale też żeby nie przegrał przez te swoje wygłupy
Krystian Wilczak KRYCHA - Ruby przyszedł tylko wypromować płytę i odda walkę.
Marcin Wójcik MNICH TERMINATOR - Każdy widział jak Body walczył z BGC, tu wygra Mnich i Bonus mu potem rzuci wyzwanie i na Fame 4 ich walka XD
Kamil Hassan HASSAN - tu nie wiem, strzelam że Hassan.
Dj Pałkerson - Tu typuję jego ale tylko dlatego że się opłaca po prostu XD Isamu ma do stracenia wszystko jakby przegrał, jakby wygrał to na następnej gali z Rafonixem więc wydaje mi się że wygra Isamu ale bardziej opłaca się postawić na Palaside

#famemma #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Oj, moim zdaniem isamu go zdeklasuje(wolałbym, żeby wygrał dj) i nie widzę nawet cienia szans na jego przegraną. Isamu trenuje bodajże od 8 miesięcy, od kilku miesiecy robi po 2 treningi dziennie, podczas gdy Daniel jest w treningu dopiero od 2 miesięcy. Więc imo się nie opłaca stawiać na Palaside, bo wtopimy kase xd
  • Odpowiedz
Kasjusz Życiński DON KASJO - XD mam nadzieję że ośmieszy polaka jak najbardziej się da ale też żeby nie przegrał przez te swoje wygłupy


@Oskarek89: ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz