Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam trzy pytania do posiadaczy #mi9 ( ͡º ͜ʖ͡º)
-Czy jak łączę telefon ze słuchawkami przez BT to widać ikonę słuchawek w tym pasku koło zasięgu czy trzeba rozwinąć ustawienia? W mi8 irytowało mnie, że nie było tego widać tak jak i innych powiadomień.
-Czy ten czytnik w ekranie daje radę tak jak te zwykłe? Ewentualnie czy temu czytnikowi twarzy można zaufać?
-Czy będzie duży przeskok z mi8 na mi9 jeśli chodzi o aparat i resztę ficzerów?
#xiaomi #telefony #android
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@xDrope Niestety nie odpowiem Ci na pytanie, bo nie posiadam mi9 :( ale mam nadzieję, że ktoś ma i odpisze. Miłej soboty życzę :)
  • Odpowiedz
@xDrope: nie mam mi9, ale słyszałem to odpowiem

Czy ten czytnik w ekranie daje radę tak jak te zwykłe? Ewentualnie czy temu czytnikowi twarzy można zaufać?


@xDrope: czytnik w ekranie jest szybki i odblokowuje za każdym razem, ale jak masz mokre palce to wolno odblokowuje. Czytnik twarzy potrafi się odblokować na zdjęciu, musi być dobra widoczność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xDrope:
2. Tak, ogólnie takie 8/10, czasem nie złapie więc trzeba drugi raz przyłożyć, ale to tak jak i zwykle czytniki, czasem coś nie wyjdzie
3. -
  • Odpowiedz
@asd1asd: oglądałeś Pajonk TV i widziałeś jak ten mongoł dotykał tego czytnika? Ja się nie dziwię że mogło coś nie działać przy takim macaniu... Klawiter dobrze podsumował pajonki: "kasa misiu, kasa"
  • Odpowiedz
@losmarte: Pajonk tylko Samsunga i Appla wychwala. xD Jego akurat nie oglądałem, ale jakichś pajetów. Więc też może być przekłamanie. Oglądałem Pirza też i nie narzekał.
  • Odpowiedz
@asd1asd: Ja jestem świadom, że aparat odstaje od droższego topu, ale reszta wydaje się być bardzo dobra, włącznie z tym czytnikiem, bo u wielu recenzentów sprawował się lepiej niż ten w Samsungu. Mnie własnie Pirzu przekonał, to Mi9, tak samo jak zniechęcił do Mi 8 i Mix3 :-)
  • Odpowiedz
@losmarte: ja właśnie jestem na etapie szukania nowego telefonu, bo od trzech lat mam RN3P. Pora na coś zmienić, a nic topowego nigdy nie miałem. Mi9 smakowity kąsek w takich pieniądzach, choć zastanawiam się też, czy może coś z poprzedniej generacji, bo raczej będą taniej niż drożeć (np. S9+ lub P20 Pro).
  • Odpowiedz