#ekstraklasa #mecz #zaglebielubin

To był dramat, wygraliśmy tylko dlatego, że Wisła Płock ma takich ,,piłkarzy'' jak Dahne (którego od ponad roku niezmiennie uważam za najgorszego bramkarza ligi), Marazas (bierzesz piłkarzy z Litwy, grasz jak Litwa) i McGing (co to wgl jest, nazwa taniego piwa?).
Punkty są ważne, ale z Górnikiem i bez Kopacza, Balica i Bohara może być ciężko.
  • 2
@kierunkowskaz: Najbardziej przeraża fakt, że Van Dael pozwolił biegać po boisku przez 70 minut Tuszyńskiemu, a Pawłowskiemu przez całe spotkanie. Kolejny mecz zaczynamy grać w okolicach 60' minuty, dobrze że przeciwnik nieogarnięty, Górnik będzie potrafił to wykorzystać.
@kierunkowskaz: Marazas akurt grał znacznie lepiej niż na przykład środek obrony Płocka, który wziął urlop między 80 a 90 minutą. Z Zabrzem widzę też ten sam scenariusz, że przeciwnik nam odda punkty, bo my ich raczej nie wyciągniemy.

Ale powrót Alan i Dziwnego mnie intryguje.