Wpis z mikrobloga

#android
#samsung
#xiaomi
#telefony

mordeczki oplaca sie brac teraz samsunga galaxy s9+ za 2.3k?
zalezy mi przewaznie na aparacie, samsungi jednak minimalnie, ale odskakuja od konkurencji, do tego wyswietlacze i inne bajery.
zastanawiam sie rowniez nad oneplusem6, p20 pro albo mi9, ale z tych wymienionych chyba s9+ bedzie najpewniejszym i kozackim fonem, co myslicie? 8)
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@letaR: s9+ jest w pyte chociaż mnie nie wgniotło w fotel po przesiadce z S7 edge. Wydajność i bateria są bardzo na poziomie, od aparatu oczekiwałem więcej, chociaż trzeba przyznać że podwójny obiektyw robi robotę. Bixby niestety bezużyteczny, chociaż bardzo próbowałem go używać - ale kto wie, ostatnio dodali niemiecki, francuski i włoski to może polskiego się doczekamy. Tymczasem google asystent robi robotę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: lepszy w czym xD sama jakość wykonania to jakiś dramat w porównaniu do s9, coś mi też mowi, że nie ma co liczyć na tak regularne (i długie) aktualizacje jak w Samsungu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: patrzę na porównanie i chyba tylko ilość Mpx w aparacie i 500mah przemawia na korzyść tego p20 pro - ale nie wiem jak się to przekłada na użytkowanie. Używam od pół roku s9+ i jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi krócej niż dzień trzymał, a używam bardzo intensywnie. Do tego s9 ma ładowanie indukcyjne.

Te aplikacje to nie wiem jak można porównać między telefonami, skoro to zależy od operatora w