Wpis z mikrobloga

Posiadam konto w #mbank i chciałem sobie wydzielić jakieś, tak jakby subkonto na które będę wpłacać nieregularnie pieniądze, powiedzmy jednego miesiąca 100zł, innego 400, a może się zdarzyć, że nic nie dorzucę. Dlatego nie chcę się pchać w jakieś lokaty, gdyż dużo pieniedzy tam raczej nie zgromadzę, ale chciałbym mieć takie konto, powiedzmy na czarną godzine, na jakiś nieoczekiwany wydatek. Fajnie byłoby gdy to było darmowe, bo nie potrzebuje do tego karty i najlepiej jakiś limit miesięczny na przelew z takiego konta, aby nie korciło. Pytanie czy to konto oszczędnościowe w mbanku jest legitne czy są tam jakieś haczyki? No, a może ktoś ma inne rozwiązanie, no ale jeśli byłby to inny bank, to pewnie musiałbym coś płacić za prowadzenie i nie byłoby takiej płynności jak w tym samym banku. #pieniadze #banki
  • 6
@stresS: otwarte konto oszczędnościowe. Jakieś tam procenty rosną a też nie jest tak że nie możesz tych pieniędzy wypłacić. Pierwszy raz w miesiącu wypłata jest darmowa. Więc myślę że ok.