Wpis z mikrobloga

@krolewski_herb: Czy widzieliście już nasze nowości z kolekcji Lord wiosna/lato 2019?

Jeśli nie - koniecznie zajrzyjcie tutaj: https://kh-shoes.com/pl/c/WiosnaLato-2019/138. Podstawowe informacje o tej kolekcji:

- Pierwszy raz w historii wprowadzamy wyjątkowe nowości - boat shoes oraz klasyczne sneakersy

- Rozpoczęliśmy współpracę z garbarnią DePuy, która stała się dostawcą skór cielęcych licowych do produkcji obuwia Lord w tej kolekcji

- Miękka i lekka wkładka butów, która zapewnia wygodę i niweluje odczucie zmęczenia stóp

- W bestsellerowych modelach powiększyliśmy paletę rozmiarów o rozmiar 46

- Wznowiliśmy dostępność najpopularniejszych damskich modeli oraz wprowadziliśmy sneakersy dla Pań

#klasycznaelegancja #ubierajsiezwykopem #buty #meskaelegancja #modameska #klasycznebuty #modadamska #wiosna #lato
krolewskiherb - @krolewskiherb: Czy widzieliście już nasze nowości z kolekcji Lord wi...

źródło: comment_JAnDoSB0g3WqkhpJINzV9j6NvB6UNNn8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Xune: Ich buty to cuda. A tassele sa super fajne, meskie mozna jeszcze jakos tam zdobyc (ma je crownhill, meermin, berwick, itd, no jest tego troche) ale o damskich zapomnij (a przynajmniej poznizej 2k) :(

I tu problem bo dziewczyna je BARDZO chce i jak mnie w takich zobaczy to mnie zabije xD I co tu zrobic

Swoja drogą, damska moda to tragedia... Stad cieszy mnie fakt ze KH robi cos
  • Odpowiedz