Wpis z mikrobloga

  • 2
@gilotyniarz widzę, ze masz rację XD

@Rosanemable @harpio @-PPP- ,

sam spróbowałem co nieco więc wiem skąd chęć do kontynuowania. Ale kiedyś na wykopie ktoś mądry napisał, że celem człowieka w życiu jest przyjęcie maksymalnej dawki przyjemności. A że człowiek kiepsko kalkuluje to #!$%@? się w takie chwilowe przyjemności nie wiedząc, ze za rogiem nie ma już nic. wata
  • Odpowiedz
@czesiulek94 a po polsku można? zgaduje, że spróbowałeś kodeiny i nagle zrobił się z ciebie zajebisty znawca xD idź sobie umoralniać innych ludzi, np. palaczy czy alkoholików, nam już chyba dość takiego żałosnego spamu na tagu
  • Odpowiedz
  • 1
@harpiowata generalnie zwyklem w życiu mieć taki check point, czyli zadać sobie pytanie "co by było gdyby każdy człowiek był taki jak ja?". Polecam spróbować, żeby uzmysłowić sobie jak wielkim gownem się jest i w takim wypadku nie miałoby się możliwości postowania głupot, a nawet cpania, bo co za ćpun umialby coś wyprodukować
  • Odpowiedz
@czesiulek94 po prostu #!$%@? pseudo moralizujące rzeczy xD nikt tutaj nie zmieni zdania dlatego, że jakiś random się oburzył, to nie jest twoja sprawa - w otoczeniu masz pewnie wiele innych uzależnionych osób, od internetu, papierosow, alkoholu, kofeiny... idź ich pouczaj, może wtedy ci się lepiej na duszy zrobi.
  • Odpowiedz
  • 1
@harpiowata sam jestem uzależniony od wielu rzeczy, ale w niczym mi to nie przeszkodzi; w przebiegnięciu maratonu czy nauce nowego języka w rok co już raz zrobilem. Wy za 10 lat swojej egzystencji w najlepszym wypadku nie będziecie pamiętali, żeby się podetrzeć
  • Odpowiedz