Wpis z mikrobloga

Jestem sławny! Nieustraszony bojownik o wolność, demokrację i epidemie, pogromca donosicieli, jedyny szafarz rigczu na Wykopie, niejaki towarzysz @RozzuchwalonyAntyszczepionkowiec wydał odezwę do narodu.

Wzywam wszystkich rigczowych wykopków, aby opuścili tę sektę scjentyzmu i przeszli na stronę zdrowego sceptycyzmu.

Towarzyszu, Wam się odezwa trochę nie udała, propagandowo jesteście Towarzyszu słabi, tylko trzech bojowników się odezwało. Nieustraszony rycerz @DanteTooMayCry, lew pustyni @Vanni oraz rigcz of the rigcz, wisienka na torcie, @kubik78.
Towarzyszu, ja Was wesprę, rozpowszechnię Waszą odezwę wśród ludu pracującego miast i wsi, niech wstępują do partii szczerych sceptyków. Może w zamian, drogi Towarzyszu, nie będziecie już na mnie donosić moderacji? Może wyjmiecie najpierw belkę z oczu swoich braci w wierze? Wszak brzydzicie się donosicielstwem, prawda Towarzyszu? Wszak pisaliście o tym odezwy i okólniki. To jak będzie, Towarzyszu, pomożecie?

Serio mówiąc, dawno się tak nie ubawiłem.
#szczepienia #szczepionki #antyszczepionkowcy #shitwykopsays #nauka
  • 6
  • Odpowiedz
@RozzuchwalonyAntyszczepionkowiec: Z tym, że ja mam w dupie Twoje plusy, Twoje opinie i Twoje samopoczucie. To Ty walczysz o zasięg a ja się zajmuję propagowaniem Twoich chorych idei.
Jak ja lubię zapach relatywizmu o poranku. Ty nie jesteś Pawlik Morozow, Ty jesteś Kali. I te zaczepki o niekumatych wykopowych naukowcach. Pseudonauka z ignorancją pod rękę przyszły robić wykład o standardach.
Z komsomolskim pozdrowieniem, aka Mzimu, aka.
  • Odpowiedz