Wpis z mikrobloga

@vomar: nie każdy ma ochotę grać tryby rankingowe, szczególnie kiedy chcesz sobie na luzie pograć np oddziały z kolegami. Standardowe tryby powinny być nastawione właśnie pod luźną rozgrywkę i jak największy fun, aktualnie są tego przeciwieństwem. Nie ma miejsca dla graczy na średnim i powyżej średnim poziomie, albo jesteś botem i masz grać publiki, albo tryhardem i #!$%@?ć rankedy. Publiczne gry właśnie powinny być nastawione pod średnich graczy, dla totalnych noobkow
@Geron: to nie są rankedy z prawdziwego zdarzenia, niczym nie różnią się od normali (mówię o pierwszych 3 dywizjach)
Jeśli spodziewasz się 30 osób boxujących w kółku o wielkości centymetra to się nie spotkałem przez 4 godziny gry w tym trybie.
Co do oddziałów to dla nich również powinny być rankedy.
I punktacja oddzielna dla wszystkich trybów solo/duo/squady.
Nie zapominajmy że to pierwsza wersja
@vomar: Wiadomo, do wyższych dywizji trzeba swoje przegrać, i fajnie że są te rankedy, ale tak czy inaczej zwykłe gierki wg mnie były w bardzo dobrym stanie do takiego pogrania w zróżnicowanej ekipie, teraz wracają do bycia nudnymi i frustrującymi, zarówno dla słabeuszy i ogarów. Poza tym żeby forsować wszystkich do spróbowania areny totalnie nie rozumiem usunięcia tych materiałów/hp z zwykłych trybów, przecież to nikogo nie faworyzuje a jedynie zmniejsza rng
@Artok: No mi się na tę chwilę całkowicie odechciało grać, solo nie lubię, do duo areny nie mam raczej nikogo stałego, a squady to teraz padaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)