Wpis z mikrobloga

@MarheV: polecam tez sobie zrobic eksperymenty jak bedziesz mial wolne, z tym jsk szybko twoj organizm metabolizuje alko, pijesz, czekasz i idziesz sprawdzic alko na komendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko musisz sprawdzic na czczo, najedzony i rozne rodzaje alko w roznych ilosciach
  • Odpowiedz
@Smjiq6968: To nie jest głupi pomysł, tylko żeby nie pomyśleli, że ja jestem jakiś #!$%@?ęty i codziennie przychodze do nich hehehehehe. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@MarheV zawsze możesz się udać na najbliższy komisariat i poprosić o badanie alkomatem. Często tak robię jak nie jestem pewny. A tylko ważne żebyś na ten komisariat nie jechał samochodem ;)
  • Odpowiedz
@Karlovsky: hehehe, wiem, wiem. Bylem dużo razy jak w wojsku robiłem i musiałem po weekendzie do robo jechac 90km, albo #!$%@? mi służbe :) Tylko nie chciało mi sie iść 3km. :) Rano już nic nie będzie...
  • Odpowiedz
jak masz 0,2%% to dmuchasz raz i za drugim mowisz, ze jedziemy na krew ( ͡° ͜ʖ ͡°) zejdzie w trakcie oczekiwania, mojemu znajomemu na krwi wyszlo 0,19%% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

polecam tez sobie zrobic eksperymenty jak bedziesz mial wolne, z tym jsk szybko twoj organizm metabolizuje alko, pijesz, czekasz i idziesz sprawdzic alko na komendzie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@miczal: XDDD wszystkie skrajnoscu sa #!$%@?, zarowne takie jak łeeeee od jednego kielicha nie bedzie nic we krwi tak samo jak te "wypilem o 17 na pelny brzuch 17.00 piwo 5% o 2.00 musze wracac do domu taksa bo jestem pijany" XDDDD
  • Odpowiedz
@miczal: a no i jeszcze dodam ze to wlasnie ci co mowia ze nie jezdza po alko stanowia wiekszosc zlapanych na kacu z jakims 0,3%% bo mysla ze przez noc magicznie alko znika ze krwi i jak rano wstaja bez kaca i czuja sie trzezwi to przeciez legitnie juz ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba znac swoje prawa, dlatego nieraz jadac samochodem piłem sobie piwko 1 na 100
  • Odpowiedz
a no i jeszcze dodam ze to wlasnie ci co mowia ze nie jezdza po alko stanowia wiekszosc zlapanych na kacu z jakims 0,3%% bo mysla ze przez noc magicznie alko znika ze krwi i jak rano wstaja bez kaca i czuja sie trzezwi to przeciez legitnie juz


@Smjiq6968: Skąd masz takie info?

trzeba znac swoje prawa, dlatego nieraz jadac samochodem piłem sobie piwko 1 na 100 IPA od Kormorana (
  • Odpowiedz
XDDD wszystkie skrajnoscu sa #!$%@?, zarowne takie jak łeeeee od jednego kielicha nie bedzie nic we krwi tak samo


@Smjiq6968: No i jak sam napisałeś - takie podejście jest #!$%@?, bo sobie przeliczasz czy faktycznie "od jednego kielicha nie bedzie nic we krwi".
  • Odpowiedz
@miczal: czemu patola jest wsiadanie na granicy 0,2 promila? W niemczech masz limit 0,5 promila wiec roznica miedzy 0,22 promila a 0,19 jest czysto matematyczna i nie ma przelozenia na psychomotoryke za kolkiem. Jedyne co moze byc #!$%@? to ryzykowanie utrata prawka ale jak sama nazwa mowi, to ryzyko i skoro je podejmujesz to znaczy ze akceptujesz konsewkencje. A z tymi danymi, moze troche przesadzilem, bo to moze byc lokalna tendencja
  • Odpowiedz
@miczal: od jednego kielicha bedzie cos we krwi, raczej chodzilo mi tutaj o pokazanie smiesznego tlumaczenia ktore mozna zauwazyc np w Uwaga pirat. "Ja tylko 2 piwa wypilem godzinke temu, przeciez to zaden alkohol".
  • Odpowiedz
czemu patola jest wsiadanie na granicy 0,2 promila? W niemczech masz limit 0,5 promila wiec roznica miedzy 0,22 promila a 0,19 jest czysto matematyczna i nie ma przelozenia na psychomotoryke za kolkiem.


@Smjiq6968: Patolą jest jeżdżenie na DOPUSZCZALNEJ granicy, a nie jeżdżenie z 0.2 czy 0.5, bo pokazujesz, że prawko jest dla ciebie mniej ważne niż browar czy kielon. Nie jesteśmy w stanach, gdzie możesz jeździć kiedy czujesz, że jesteś trzeźwy.
  • Odpowiedz