Wpis z mikrobloga

@Smjiq6968: co ty chrzanisz? Gościu, rozmowa zaczęła się od czego innego i ty ciagle próbujesz ją skierować tak, żebym tylko poklepał cię po pleckach i powiedział „tak możesz jeździć samochodem jak wg prawa jesteś pijany”. Nie zrobię tego i niektóre rzeczy skracaliby żeby gadać o tym od czego się zaczęło, bo niektórzy (tak jak ja) po prostu nie mają czasu na dyskusje na wykopie które ciągną się godzinami, bo np. taki
@miczal: Przykro mi, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, niestety jak widac nie kazdy wynosi ta umiejetnosc ze szkoly, nie zależy mi na poparciu moich racji przez szura, który ma założone klapki na oczach i widzi wąski wycinek zagadnienia. Ps jestem abstynentem dzbanie X D
nie umiesz czytać ze zrozumieniem


@Smjiq6968: Proszę napisz gdzie nie czytałem ze zrozumieniem. Ja twoje wypowiedzi chociaż cytowałem, żeby nie było takich niejasności. Na przykład tak jak to robie teraz:

Twoja:

ale to indywidualna sprawa co jest dla kogo bardziej wazne, co ci do tego, twoje prawko?


Moja:

Napisałem, że przeliczanie kiedy i ile można wypić, tylko po to żeby jechać na granicy zabrania prawka to patologia (czyli zachowywanie się niezgodnie