Wpis z mikrobloga

Powitajmy na wykopie ginekologa, specjalistę od chorób wenerycznych. @scotieb wie najlepiej na co najczesciej chorują Polki.

Mirki, chyba wiem jak ugryżć temat agresywnej mizoginii na wykopie. Dotychczas zgłaszałem te posty jako wulgarne, dziś zmieniam taktykę i bede je zgłaszał jako nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym. Plus zgłoszonko do OMZRIK. Mysle że to rozwiąze sprawe.

29/100
#100smutnychkoniobijcow

#p0lka #przegryw #tinder #klaudiusz #spermiarzalert #spermiarz #plecmadra #pokazhejtera #kompleksmokebiusza
Pobierz daeun - Powitajmy na wykopie ginekologa, specjalistę od chorób wenerycznych. @scotieb...
źródło: comment_Oq3mZzioJ68HjO5CfuQUGOMml9Klazdo.jpg
  • 19
@daeun: Pozwole sobie zacytować użytkowniczkę chrystusie w odpowiedzi na ten post: " Polecam zająć się swoim życiem i nie przejmować się tym co inni ludzie robią i jakie mają upodobania. Od razu żyje się lepiej, niż siedzenie i marnowanie czasu na pisanie w internecie jacy wszyscy są źli bo robią coś czego ty nie akceptujesz."
@daeun: Ale nawet żeńska użytkowniczka napisała CYTUJE: " Polecam zająć się swoim życiem i nie przejmować się tym co inni ludzie robią i jakie mają upodobania. Od razu żyje się lepiej, niż siedzenie i marnowanie czasu na pisanie w internecie jacy wszyscy są źli bo robią coś czego ty nie akceptujesz."
@daeun: Ale nawet żeńska użytkowniczka napisała CYTUJE: " Polecam zająć się swoim życiem i nie przejmować się tym co inni ludzie robią i jakie mają upodobania. Od razu żyje się lepiej, niż siedzenie i marnowanie czasu na pisanie w internecie jacy wszyscy są źli bo robią coś czego ty nie akceptujesz."


Slowo klucz - upodobania. Obrażanie polek w internecie to nie upodobania xD to hejt, chamstwo i prostactwo.
Mirki, chyba wiem jak ugryżć temat agresywnej mizoginii na wykopie. Dotychczas zgłaszałem te posty jako wulgarne, dziś zmieniam taktykę i bede je zgłaszał jako nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym. Plus zgłoszonko do OMZRIK. Mysle że to rozwiąze sprawe.


@daeun: Trochę miałem nadzieję, że to jakiś bardziej złożony pomysł, niż samo zgłaszanie, bo mam wrażenie że to za mało.